Ferie na MAXXa Ferie na MAXXa
PIZZASTACJA NA MAXXA

Sprawdź naszą imprezową ekipę od specjalnych zadań ZIMOWYCH!

W trakcie ferii wyjeżdżamy naszym MAGENTOWYM PIZZOWOZEM w różne miejsca i rozkręcamy Mega Pizza Party z RMF MAXX. Wyhamuj na stoku, znajdź naszą imprezę z DJem, wygraj MAXXowe gadżety i dalej możesz już smigać nawet na naszym magentowym „jabłuszku”…

Mówiliśmy już o darmowej, włoskiej, pysznej pizzy? Przecież to tradycyjny posiłek na każdym zimowym stoku! MUSISZ JEJ SPRÓBOWAĆ! Zaprezentuj się światu i oznacz nas w swojej relacji na social media #FerieNaMAXXA. Ferie jeszcze nigdy nie były tak piękne!

Pizza!
Znajdź naszą stację!

Beskid Spytkowice

Hotel Beskid dumnie oferuje dostęp do własnego, profesjonalnie przygotowanego stoku narciarskiego. To gwarancja nie tylko komfortu, ale także bezpieczeństwa i doskonałych warunków do uprawiania sportów zimowych dla całej rodziny. Stok jest regularnie konserwowany i przygotowywany do jazdy, a jego różnorodność tras zadowoli zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

Sport Arena Myślenice - tutaj zaczyna się Twoja zimowa przygoda!

Stacja narciarska na górze Chełm to dwie trasy z homologacją FIS zaledwie 20 min od Krakowa! Odkryj nową jakość jazdy i ekscytującej przygody. Niech MOC SPRTOWYCH WYZWAŃ będzie z WAMI! Sprawdź na facebooku i sportarenamyslenice.pl.

Kasina Ski & Bike Park w Kasinie Wielkiej

Rodzinny ośrodek narciarski, z nowoczesną koleją krzesełkową posiadająca przeciwwiatrowe osłony, oświetlonym stokiem oraz rozbudowaną gastronomią: Góralską Karczmą oraz klimatycznym Ski & Bike Bistro. W Kasinie pojeżdżą i mali, i duzi: znajdziecie tu trasy zjazdowe (niebieska, czerwona i czarna) o łącznej długości prawie 2700 metrów, a także mały stok z wyciągiem taśmowym dla zaczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi.

Na Jaworzynie Krynickiej panują doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych: narciarstwa zjazdowego i snowboardu. Pokrywa śnieżna na Jaworzynie utrzymuje się tutaj, co najmniej przez 4 a często nawet 5 miesięcy w roku. Na stokach Jaworzyny Krynickiej jest wytyczonych 12 tras o łącznej długości niemal 14 km, z tego cztery posiadają homologacje FIS.. W tym sezonie narciarze będą mieli do dyspozycji nową 4-os kolej krzesełkową o nazwie "Siódemka" wraz z zupełnie nową trasą narciarską dla początkujących

Stacja Narciarska Szwajcaria Bałtowska - to bez wątpienia największy ośrodek zimowy w województwa świętokrzyskim. Tu można poczuć prawdziwy górski klimat. SN Szwajcaria Bałtowska to szerokie i bezpieczne trasy o łącznej długości 2,5 km. 4-osobowa kolej linowa krzesełkowa może przewieźć około 2400 osób w ciągu godziny, a dwa wyciągi orczykowe 1500 osób na godzinę. Na potrzeby szkółki narciarskiej i wszystkich osób stawiających pierwsze kroki w narciarstwie działa 100 metrowy wyciąg taśmowy. Dla amatorów adrenaliny przy sprzyjających warunkach pogodowych udostępniony jest SnowPark i FreeStyle Zone. Na miejscu dostępna 12 stanowiskowa wypożyczalnia sprzętu, baza noclegowa i restauracje.

Słotwiny Arena Ski & Bike Park w Krynicy-Zdroju

Stacja narciarska Słotwiny Arena to gwarancja dobrze spędzonego czasu! 9 tras narciarskich różnej skali trudności o łącznej długości prawie 10 km, profesjonalny snowpark najnowocześniejszy system naśnieżania, świetny sprzęt do przygotowania stoku (stok dwa razy dziennie jest ratrakowany). Dla najmłodszych przygotowano wyciąg taśmowy z szerokim stokiem szkoleniowym – Kubusiowym placem zabaw oraz Przedszkole Narciarskie i Snowboardowe.

Koziniec to stacja narciarska położona w malowniczej miejscowości Czarna Góra. Oferujemy pięć tras o zróżnicowanym stopniu trudności i łącznej długości 2700m. Po nartach zapraszamy do naszej karczmy, gdzie serwujemy pyszne dania kuchni regionalnej.