12-letnia Polka podbiła serca jurorów w zagranicznym "Mam Talent"! Piękny występ uwieczniono na nagraniu [WIDEO]

Emocje po występach Sary James jeszcze nie opadły, a już mamy kolejny powód do dumy! 12-letnia Alicja razem ze swoimi koleżankami postanowiła wziąć udział w indonezyjskiej wersji popularnego show. Jak zareagowali jurorzy? Wszystko widać na nagraniu poniżej!

"Dziewczyny w chmurach"

"Mam Talent" to show znane na całym świecie. Jakiś czas temu cała Polska pękała z dumy, a wszystko przez Sarę James, która dostała złoty przycisk w amerykańskiej wersji programu. Tym razem mamy kolejny powód do świętowania! 12-letnia Alicja Marta Kowalska razem z rodzicami mieszka na Bali. Tam uczęszcza do "Bali Circus Academy", gdzie ona i jej koleżanki z zespołu "Girls in the Clouds" poznają tajemnice gimnastyki artystycznej. Okazuje się, że dziewczynki postanowiły spróbować swoich sił w programie "Mam Talent. Indonezja". Tam zaprezentowały układ akrobatyki powietrznej na kole. Pomimo kilku błędów, jurorzy byli zachwyceni dziewczynkami i z całego serca życzyli im, by te mogły zaprezentować się w finale.

Dumna mama

Nagranie z występu grupy szybko znalazło się w Internecie. W Polsce usłyszeliśmy o nim dzięki mamie Alicji, która pochwaliła się wyczynem córeczki  na Instagramie! Mama pękała z dumy i opublikowała na swoim profilu wzruszający wpis.

To opowieść o pasji, wytrwałości, wychodzeniu ze strefy komfortu i podążaniu za wielkimi marzeniami – jest inspiracją dla nas wszystkich. Od nieśmiałej introwertyczki nasza córka Alicja Marta Kowalska w ciągu 2 lat otworzyła się tak, że dziś występuje na scenie. Chce pokazać, że każdy może to zrobić! - napisała Lidia Zalewska.

Małej gimnastyczce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Nagranie możecie zobaczyć poniżej. Alicja jest najwyższa ze wszystkich dziewczynek i stoi na środku. Podobał wam się występ?

Najczęściej oglądane występy, które zgarnęły "złote przyciski". Internauci wyświetlili je kilkaset milionów razy! [WIDEO]
W maju 2022 roku wystartowała siedemnasta edycja jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w USA "America's Got Talent". Kto tym razem zachwyci jury i publiczność, przejdzie wszystkie etapy i wygra, zgarniając czek na milion...

Sara James rzuciła na kolana jurorów "America's Got Talent". Simon Cowell wcisnął złoty przycisk [WIDEO]
Amerykańska telewizja pokazała występ Sary James w "America's Got Talent". Polka na castingu wykonała utwór "Lovely" z repertuaru Billie Eilish i Khalida i rzuciła Simona Cowella na kolana. Juror wcisnął...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze