30. urodziny Seleny Gomez. Tak świętowała! [ZDJĘCIA]

Selena Gomez bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera szybko nabierała tempa, a ostatnio celebrytka skończyła 30 lat! Zobaczcie, z kim bawiła się na przyjęciu!

Selena Gomez – kim jest?

Selena Gomez urodziła się 22 lipca 1992 roku w Grand Prairie, w Teksasie. Jest amerykańską piosenkarką, aktorką i producentką filmową. Jej kariera rozpoczęła się od zagrania jednej z głównych ról w serialu "Czarodzieje z Waverly Place" – zagrała tam Alex Russo, a sama produkcja została wyróżniona nagrodą Emmy. Po tym kariera Seleny nabrała rozpędu i zagrała ona w filach takich jak np. "Kopciuszek: Roztańczona historia" czy "Program ochrony księżniczek". Była również wokalistką zespołu "Selena Gomez & the Scene", z którym doczekała się trzech albumów studyjnych. W 2008 roku została najmłodszym ambasadorem dobrej woli UNICEF.

Selena Gomez – urodziny

W ubiegły weekend Selena Gomez obchodziła swoje trzydzieste urodziny. Z tej okazji zorganizowała kameralne przyjęcie, na którym gościła najbliższe sobie osoby. Wśród gości znalazła się przyjaciółka Seleny, piosenkarka Taylor Swift. Pojawiła się również Francia Raisa, która wspomogła Gomez w potrzebie – oddała jej nerkę, której Selena potrzebowała z powodu swojej poważnej choroby – tocznia rumieniowatego.

Zobacz wyjątkowe zdjęcia z przyjęcia:

 

W takich słowach Selena podsumowała swoje trzydzieste urodziny:

Miałam chwilę na nadrobienie zaległości. Chociaż jest tak wiele słów do powiedzenia, powiem to bardzo prosto. Czas od momentu, kiedy skończyłam 20 lat, był podróżą przez dobre, ciężkie i piękne chwile, których nigdy nie zapomnę. Każda z nich ukształtowała mnie na osobę, którą jestem dzisiaj. Jestem kimś, kto wciąż się uczy, ale jest bardziej pewny tego, co jest ważne i czego chce. Kogoś, kto jest wdzięczny za każdy prezent i każdą lekcję po drodze. Idę naprzód, zachęcana przez tak wielu silnych, wzmacniających ludzi wokół mnie.. Chcę zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby przeżywać piękne i bolesne dni i pozwolić, aby to wszystko uczyniło mnie najlepszą mną, jaką mogę być dla być dla siebie/innych/ciebie. Po kilku dniach świętowania moje serce jest pełne, wdzięczne i mogę powiedzieć, że zaczynam naprawdę lubić moją trzydziestkę. Bardzo dziękuję za bycie częścią mojego życia, oto kolejna dekada! Kocham was wszystkich wewnątrz i na zewnątrz tak bardzo, że aż boli!

Selena Gomez bez retuszu! Artystka śmiało odsłania swoje wdzięki! [FOTO]
Selena Gomez jest jedną z najpopularniejszych gwiazd amerykańskiego szołbiznesu. Nic dziwnego, że 28-latka jest pod ciągłą obserwacją dziennikarzy i mediów. Niedawno artystka podjęła...

Oceń ten artykuł 0 0