51-letnia Maja Ostaszewska zapozowała w bieliźnie. "Uroda i inteligencja to wielka rzadkość" [FOTO]

Maja Ostaszewska wzięła udział w sesji zdjęciowej dla "Zwierciadła". Przed obiektywem stanęła przy okazji udzielonego magazynowi wywiadu. Na Instagramie udostępniła kadr, na którym zapozowała w bieliźnie. Internauci są pod wrażeniem.

Maja Ostaszewska – role, dzieci, partner

Maja Ostaszewska to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek. Uznanie krytyków przyniosły jej role w filmie „Jack Strong” oraz „Body/Ciało”. Telewidzowie pokochali jej serialowe kreacje. Dużą sympatię przyniosła jej postać Beaty Darmięty, w którą wcielała się w „Przepisie na życie” i Anny Leśniewskiej w „Diagnozie”.  

51-latka realizuje się nie tylko przed kamerą i na scenie. Od lata znana jest ze swojej społecznej aktywności. Chętnie włącza się w działalność na rzecz zwierząt i w obronę praw kobiet. Bierze również udział w popularyzacji buddyzmu. Kilkanaście lat temu nagrała adaptację audio buddyjskich bajek zebranych przez Rafe Martina w zbiorze „Głodna Tygrysica”.

Niedawno swoje osobiste doświadczenia społeczne przeniosła do filmu. Wystąpiła w głośnej produkcji Agnieszki Holland „Zielona granica”, która zbiera bardzo pozytywne recenzje za granicą. Aktorka zagrała w nim Julię. Gwiazda osobiście pomagała osobom w kryzysie migracyjnym. Aktywistka działała podczas kryzysu humanitarnego na granicy polsko-białoruskiej. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci. Ze związku z Michałem Englertem ma syna Franciszka i córkę Janinę.

Maja Ostaszewska zapozowała w bieliźnie

Maja Ostaszewska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W social mediach dzieli się z fanami ważnymi dla niej sprawami i pokazuje swoje artystyczne dokonania. Jej profil obserwuje prawie 400 tysięcy osób. Niedawno opublikowała w sieci kadr z sesji zdjęciowej, która odbyła się przy okazji jej wywiadu dla magazynu „Zwierciadło”.

Na udostępnionej fotografii Maja Ostaszewska zapozowała w czarnej bieliźnie. Zazwyczaj artystka nie pokazuje publicznie takich odważnych zdjęć, na których eksponuje swoje ciało. Trudno się wiec dziwić, że kadr wywołał poruszenie wśród jej fanów. Pod postem posypały się komplementy.

Uroda i inteligencja to wielka rzadkość. Ty masz to w nadmiarze.

Śliczne zdjęcia.

Przepiękna!

Torpeda!

Mega

– komentowali internauci.

Anna Lewandowska otarła się o śmierć? "Dzięki kondycji fizycznej przeżyłam pierwszy poród”
35-letnia trenerka rok temu przeprowadziła się do Barcelony. Zmiana miejsca zamieszkania spowodowana była pracą jej męża w klubie FC Barcelona. Anna Lewandowska szybko pojawiła się w hiszpańskich mediach. Teraz udzieliła bardzo...

Oceń ten artykuł 0 0