76-letni Piotr Fronczewski rapuje! Nagranie robi furorę w sieci: "Franek Kimono i liryczny morderca aaaaj" [WIDEO]

W zaledwie tydzień od premiery utwór, w którym możemy usłyszeć rapującego Piotra Fronczewskiego, zyskał niemałą popularność w sieci! Został odtworzony kilkadziesiąt tysięcy razy, a internauci zostawili pod publikacją mnóstwo pozytywnych komentarzy. Słyszeliście już kawałek "Alkohol i samochód? To się nie rymuje!"?

Internauci napisali tekst, a Piotr Fronczewski zarapował

King Bruce Lee karate mistrz czy Dysk Dżokej.... Wielu z nas doskonale pamięta przeboje Franka Kimono. Wierni fani do dziś nucą single z lat 80., które wykonywał Piotr Fronczewski. Choć od wydania ostatniej płyty minęło już sporo czasu, a aktor dawno temu porzucił muzykę na rzecz aktorstwa, to w słusznej sprawie wrócił do studia nagrań. 16 września 2022 roku na YouTube opublikowano wyjątkowy utwór, który zaskoczył internautów. To kolaboracja Piotra Fronczewskiego z Pihem w ramach akcji Kompanii Piwowarskiej na temat promowania odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Pih i Piotr Fronczewski w jednym utworze

W skrócie chodzi o to, żeby nie wsiadać za kierownicę pod wpływem alkoholu. I choć brzmi to banalnie, to problem jest ogromny. W minione wakacje zatrzymano ponad 21 tysięcy pijanych kierowców zatrzymano w te wakacje. To aż 27% więcej niż rok temu. Kompania Piwowarska postanowiła zorganizować akcję edukacyjną we współpracy z internautami, którzy w sieci wpisywali propozycje tekstu utworu. Na bazie ponad dwóch tysięcy proponowanych fraz, Pih wraz z Piotrem Fronczewskim nagrali kawałek. Podkładem muzycznym zajął się polski kompozytor i producent Magiera.

Ważne przesłanie, mądre słowa, mistrzowskie wykonanie. Mamy nadzieję, że taki przekaz trafi do milionów kierowców w Polsce i w efekcie nigdy nie będą jeździć na podwójnym gazie. Bo alkohol i samochód, to się nie rymuje - czytamy w opisie utworu na YouTube.

Efekt akcji robi wrażenie! Utwór cieszy się niemałą popularnością w sieci i w kilka dni odtworzono go kilkadziesiąt tysięcy razy. Komentarze internautów są dowodem na to, że akcja bardzo im się spodobała:

Jestem mocno zaskoczony kolabo ale wniosek jeden - PIH mocno w formie! Gratuluje współpracy z Panem Fronczewskim!

Dwie legendy w jednym kadrze

Szacunek Panie Pihu! Z taką personą numer to klasa sama w sobie

Ale to jest pataradaaaaaa!!!! Pokłony panowie

Dobrze widzieć pana Piotra w formie, dużo zdrówka

 Magierski dobre bity robi! Franek Kimono i liryczny morderca aaaaj!

Dobry temat! Ale ten flow pana Piotra.....Jego głos idealnie zgrałby się na bicie z Nullo

Franek Kimono rozwalił 90 % polskiej sceny hip hopowej! kozak numer

 Uwielbiam Piotra Fronczewskiego

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena 76-letni Piotr Fronczewski rapuje! Nagranie robi furorę w sieci: "Franek Kimono i liryczny morderca aaaaj" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze