Adele wzięła sekretny ślub? Internauci mają dowody

Podczas sobotniego koncertu Adele zaskoczyła swoich fanów. Nazwała swojego partnera "mężem". Czy artystka wzięła ślub w tajemnicy?

Adele wzięła ślub? Nazwała Richa Paula „mężem”

Adele ma za sobą nieudane małżeństwo. Światowej sławy wokalistka w 2017 roku stanęła na ślubnym kobiercu z Simonem Koneckim, jednak już 2 lata później złożyła pozew rozwodowy. Owocem ich związku jest syn Angelo. W 2021 roku diwa związała się z menagerem sportowym Richem Paulem i nie ukrywa, że u jego boku jest niezwykle szczęśliwa.

W 2022 roku w mediach pojawiły się plotki o ich zaręczynach po tym, jak artystka pokazała się publicznie z okazałym pierścionkiem na palcu. W wywiadzie udzielonemu „Elle” zdementowała jednak krążące pogłoski.

Nie jestem mężatką. Po prostu jestem zakochana! Jestem szczęśliwa jak nigdy. Równie dobrze mogłabym być mężatką. Nie jestem zaręczona, po prostu kocham ekskluzywną biżuterię! - mówiła rok temu.

Adele wzięła sekretny ślub z Richem Paulem? 

Na początku tego roku ponownie pojawiły się plotki o zaręczynach Adele, jednak tym razem artystka ich nie skomentowała. Po sobotnim koncercie w Las Vegas spekulacje jeszcze bardziej przybrały na sile. Na Tik Toku pojawiło się nagranie, na którym jedna z fanek wokalistki zapytała, czy może ją poślubić.

Nie możesz mnie poślubić. Jestem hetero, kochanie i jest tu dziś mój mąż – odpowiedziała Adele.

Kobieta nie zraziła się jednak i zapytała czy „może spróbować”.

Nie, nie chcę spróbować. Jestem z Richem. Oszalałaś, zostaw mnie w spokoju – ucięła artystka, a publiczność zareagowała śmiechem.

Internautom nie uszedł uwadze fakt, że Adele nazwała swojego partnera „mężem”. Podejrzewają, że ich ulubienica w tajemnicy wzięła ślub z Richem Paulem. Czy ich domysły są zgodne z prawdą? Tego nie wiadomo. Adele do tej pory nie odniosła się do swojej wypowiedzi.

 

Oceń ten artykuł 0 0