hity na MAXXa
hity na MAXXa

Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" musiał przejść kolejną operację. Anita zabrała głos

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to para, którą połączył program: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik show od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Teraz okazało się, że konieczna była kolejna operacja stopy.

Które pary są razem ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?

Które pary z programu: „Ślub od pierwszego wejrzenia” przetrwały? Jeden z mocniejszych duetów tworzą Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak. To bohaterowie 3. edycji, którzy poznali się na chwilę przed zawarciem małżeństwa! Chociaż decyzja ta była dość ryzykowna, to czas pokazał, że taki ruch to „strzał w dziesiątkę”. Dziś Anita i Adrian są małżeństwem z kilkuletnim stażem i dwójką dzieci: Jerzym i Bianką.

Minione miesiące niestety były naznaczone wieloma wizytami lekarskimi. Niemal rok temu Adrian uległ wypadkowi: w jego stopę wbił się korek od wanny. Mimo szybkiej interwencji rana nie goiła się prawidłowo. Mężczyzna musiał poddać się kolejnemu zabiegowi, a szczegółami dzielił się na Instagramie.

(…) Okazało się, że od 9 miesięcy w mojej stopie tkwił niemały kawałek plastiku, lub innego materiału. Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego przez tyle czasu nikt wcześniej nie umiał wskazać tej przyczyny, a ja cierpiałem z bólu, nie mogłem korzystać z wielu aktywności? Miałem kilkanaście zabiegów wycinania martwicy (…) – pisał w marcu.

Teraz Anita przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych nowe wieści w sprawie męża. Szymaniak ponownie musiał oddać się w ręce lekarzy – konieczna była operacja.

Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” po programie

Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” na jednej z instagramowych relacji wyjawiła kulisy ograniczenia swojej aktywności w ostatnim czasie. Powodem był wspomniany już zabieg Adriana:

Cały tydzień mnie tu nie było. Nie mogłam zebrać myśli, tak wiele się działo. Adrian przeszedł ponowną operację stopy, niestety ostatnia nie poskutkowała (…).

Sam Szymaniak – jak dotąd – nie przekazał oficjalnych wieści w sprawie swojego stanu zdrowia. My życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!

Fot. Instagram @anitaczylija

Wzięła kolejny ślub i pokazała prezenty! Marta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczęśliwie zakochana
Marta Mikiewicz nie jest już singielką. Mieszkanka Międzybrodzia Bialskiego, która dwa lata temu szukała miłości w programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", jest szczęśliwie zakochana i w sobotę wyszła za mąż!

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" musiał przejść kolejną operację. Anita zabrała głos to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.