Adriana Kalska naturalnie. Brak makijażu i zmieniona fryzura przyciągają wzrok [ZDJĘCIA]

Adriana Kalska zaprezentowała się instagramowej publiczności w nieco innej wersji! Brak makijażu i zmieniona fryzura - tak piękna aktorka pozowała do zdjęć. Jak na taką metamorfozę gwiazdy zareagowali internauci?

Adriana Kalska na Instagramie

Adriana Kalska należy do grona serialowych gwiazd, które aktywnie działają również w sieci. Obecnie profil aktorki na Instagramie obserwuje już blisko 300 tysięcy użytkowników popularnej platformy. To właśnie ich oczom ukazała się niedawno nowa galeria fotografii przedstawiających Adę Kalską w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj. Serialowa Iza Chodakowska z „M jak miłość” czy Marta Wiśniewska z „Papierów na szczęście” tym razem pozowała do zdjęć typu selfie bez makijażu i ze zmienioną fryzurą – na jej głowie pojawiły się delikatne loki. Całość dała prawdziwy efekt wow!

Przesuń w prawo.

 

Jak taki natural look w wersji prezentowanej przez Kalską został przyjęty przez internautów? Pozostawione przez nich komentarze mówią same za siebie!

Pięknie wyglądasz, Ado.

Naturalna piękność! W całej okazałości (…).

Najpiękniejsza Ado, zachwycasz nietuzinkową i wyjątkową urodą (…).

Niektórzy z instagramowych obserwatorów gwiazdy zwrócili uwagę również na kolor włosów, który wydaje się nieco jaśniejszy niż dotychczas:

Ale piękny kolor włosów. Ślicznie wyglądasz, 10 lat młodziej, a i tak wyglądałaś młodo.

Wspaniała, a włosy piękne, pasują pani.

Adriana Kalska i seriale

Adriana Kalska to postać doskonale znana serialowej publiczności. Po raz pierwszy jedną z głównych ról zagrała w projekcie zatytułowanym: „Sama słodycz”. Od 2014 roku zasila obsadę „M jak miłość”, w którym – jako Izabela Chodakowska – tworzy zgrany związek z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Przez pewien czas aktorzy byli w relacji także prywatnie, jednak sytuacja ta zmieniła się pod koniec 2021 roku.

Gwiazdy "M jak Miłość" rozstały się po kilku latach związku! Kalska ogłosiła koniec relacji z Roznerskim
Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski i... rozstanie! Gwiazdy "M jak Miłość" nie są już razem, a potwierdziła to na Instagramie sama aktorka. Co dokładnie napisała? Sprawdźcie!

 

Adriana Kalska została „twarzą” serialu: „Papiery na szczęście”, który zadebiutował w 2021 roku. Aktorka wciela się w postać Marty Wiśniewskiej, która w jednej chwili postanawia zmienić swoje życie i wyjeżdża na drugi koniec Polski. W nowych odcinkach wątek Marty i jej ukochanego – Adama (Jakub Sasak) został jednak nieco wyciszony, co nie spodobało się widzom:

Trochę nudno się robi. Niby serial miał być o losach Marty i Adama, a ja mam wrażenie, że główne wątki teraz to Beatka i Magda.

Gdzie Marta i Adam: główni bohaterowie?

Niech Marta i Adam już wrócą – można przeczytać pod postami serialu publikowanymi w social mediach.

„M jak miłość” czy „Papiery na szczęście” – który serial wybieracie?

 

 

 

Kalska i Roznerski na kadrze z planu "M jak miłość". Pod zdjęciem tulącej się pary: lawina komentarzy!
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem grają w "M jak miłość". Czy serialowe małżeństwo pokona wszelkie trudności? Na to liczą widzowie, którzy skomentowali najnowsze zdjęcie na profilu "Emki" w sieci. Fotografia przedstawia...

Oceń ten artykuł 0 0