After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Sunrise Festival w Kołobrzegu to wielkie święto muzyki tanecznej. Wszyscy fani muzyki elektronicznej po prostu muszą tam być. Podobnie, jak na kończącym drugi dzień festiwalowy after-party. Gorący piasek miejskiej plaży, zimne drinki i najlepsza muzyka serwowana z gracją przez tuzów polskiej sceny klubowej. Brzmi świetnie!

Kołobrzeska plaża rozsławiona jest od Bałtyku aż po Tatry nie tylko za sprawą swojej wyjątkowej urody i pięknych widoków rozciągających się po horyzont. To również miejsce w którym szesnaście lat temu spontanicznie zostało zorganizowane after-party po pierwszym historycznym Sunrise Festival.

Chlubna tradycja jest kontynuowana do dzisiaj, a jej przewodnikiem jest nikt inny, jak szczeciński DJ i producent, ojciec dyrektor chillowania na rozgrzanej kołobrzeskiej plaży - MIQRO. Legenda o plażowej części Sunrise Festival rozniosła się po całym świecie i co roku w niedzielny poranek na kołobrzeskiej plaży pojawiają się tłumy ludzi, spragnionych nie tylko kąpieli w morzu, ale również zabawy w blasku słońca przy plażowych rytmach serwowanych przez rezydenta „afteru” i jego gości.

Tego lata nie będzie inaczej. Miqro zaprosił do wspólnej zabawy czołowych wykonawców polskiej sceny klubowej. Za sterami DJ-ki na Kamiennym Szańcu pojawią się Loui, Ricardo, Matush, Giorgio Sainz, D’vision, wspomniany Miqro i MC Jacob A. crème de la crème House.

Impreza jest niebiletowana i rozpocznie się w niedzielę 29 lipca o godzinie 10:00. Poczillujesz z nami?

Sylwetki DJ-ów

  

MIQRO to polski DJ i producent tworzący wyjątkowo udany, pełen emocji związek z muzyką klubową. Wielki miłośnik czarnej płyty, maestro winyli. Swoje pierwsze imprezowe dźwięki na światło dzienne i nocne wypuszczał z gramofonów Technicsa, ale wraz z postępem klubowej technologii podnosił swoje umiejętności i dziś szanowany jest za techniczną perfekcję oraz najwyższy poziom miksowania. Miqro, który swoje najsmakowitsze kąski wyszukiwał w berlińskich sklepach muzycznych, od zawsze był i nadal jest wierny muzyce House. Okrzyknięty rezydentem kołobrzeskiej plaży dumnie reprezentuje scenę taneczną nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Z pewnością znacie wiele z jego utworów, na czele z „Sunday Morning” z 2008 roku. Wszystkie największe przeboje Miqro i wiele, wiele więcej usłyszycie na plaży na Kamienny Szańcu już 29 lipca w niedzielę oraz na oficjalnym after-party po Sunrise Festival 2018!

 

LOUI to pochodzący z Leszna producent i DJ, który niczym szybowiec w każdym swoim secie rozwija skrzydła i sprawia, że wszyscy jego fani mają ochotę się mocno pobujać… nie tylko w obłokach! Od ponad dekady w swoim domowym zaciszu komponuje deep house’owe kompozycje i z powodzeniem wypuszcza je do świata. Z powodzeniem, ponieważ podbijają one europejskie listy przebojów, a sam Loui staje się gorącym, imprezowym towarem – czego dowodem może być fakt, iż jego słowa na łamach swojej gazety publikuje mekka klubowa Ibizy – Ushuaia. Deep house w wydaniu tego leszczyńskiego artysty to fuzja lekkich tanecznych brzmień z melancholią angielskich gigantów. Taki również jest jego najnowszy singiel „Always There” wydany w kwietniu tego roku. Loui zaprezentuje swojego seta na piaszczystej plaży kamiennego Szańca w Kołobrzegu już w niedzielę 29 lipca.

 After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Jacob A to człowiek orkiestra – dosłownie i w przenośni. Jest wokalistą, pisze teksty, komponuje, nakręca publikę jako niezrównany w swojej roli MC, a jego freestyle to sztos sztosów. Swoim wachlarzem umiejętności wielokrotnie udowodnił, że mamy do czynienia z jednym z najlepszych klubowych głosów w naszym kraju. Jego wokalna kariera nabrała rozpędu dzięki występowi w telewizyjnym show, w którym rozłożył jury na łopatki niczym Muhammad Ali swoich bokserskich rywali. Wszystko za sprawą Piersi! Jacob A wykonał bowiem utwór „Całuj Mnie” byłej formacji Pawła Kukiza i otworzył sobie furtkę do muzycznego świata. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość imprez i featuringów z polskimi i europejskimi artystami, a w roku ubiegłym wypuścił swój pierwszy solowy singiel „Dobry Bardzo” w Kingztown Music. Jacob A pojawi się tego lata na kołobrzeskiej plaży i jako MC poprowadzi plażowe after-party po Sunrise Festival 2018!

 After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

MATUSH na polskiej scenie klubowej urzęduje już od ponad 20 lat. Wszyscy usłyszeliśmy o nim w 1996 roku, kiedy wygrał bezapelacyjnie Mistrzostwa Polski DMC w miksowaniu płyt. Chociaż telefony komórkowe były wtedy rarytasem, a dostęp do Internetu był mocno ograniczony, to Matush, dzięki swojemu talentowi, nie miał najmniejszego problemu z podbiciem polskiego rynku muzycznego. Jest muzycznym człowiekiem renesansu – jego brzmienia to fuzja muzyki elektronicznej z jazzem, funkiem i soulem – to prawdziwa uczta dla koneserów dobrych dźwięków. Niezwykła muzyczna wrażliwość Matusha doskonale komponuje się ze sposobem, w jaki prezentuje swoją muzykę. Jego sety mają w sobie więcej energii niż cytryna ma witaminy C, a on sam zawsze, ale to zawsze daje z siebie wszystko. Matusha na żywo będziemy mogli posłuchać już niedługo! Wystąpi bowiem na Sunrise Festival 2018 na plaży przy Kamiennym Szańcu w niedzielę 29 lipca.

After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Giorgio Sainz pochodzi z Kędzierzyna-Koźle i od 2007 roku dumnie reprezentuje swoje miasto na klubowej mapie Polski. Jego ciało i umysł w 100% składają się z pasji do muzyki i wielkiej ambicji. Ciężka praca i talent Giorgio Sainza zostały docenione przez takich artystów jak Don Diablo czy Lost Frequencies, a po jego single i remiksy zgłosiły się najlepsze europejskie wytwórnie - Sirup Music czy Let There Be House. Największym sukcesem Giorgio jest utwór „Shined On Me”, który z pewnością usłyszymy w jego secie na plażowym After-Party po Sunrise Festival 2018!

 After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Ricardo na polskiej scenie klubowej rezyduje już do 1996 roku. Zapytany o przełomowy moment w swoje karierze bez wahania mówi – wyjazd do Londynu. To właśnie w deszczowej, angielskiej stolicy poznał podziemny świat clubbingu i postanowił, że muzyka klubowa będzie towarzyszyła mu w każdej chwili jego życia. Po powrocie do kraju szybko kupił sprzęt DJ-ski i zaczął przygodę ze zbieraniem i miksowaniem płyt. Świetnie odnajduje się w deepowej i tribalowej odmianie house, jest promotorem muzyki i imprez, rezydentem historycznych cykli imprez warszawskich i trójmiejskich. Na scenie występował obok wielkich legend takich jak Bob Sinclar, ATFC, czy Mark Knight. W tym roku usłyszymy go na kołobrzeskiej plaży. 29 lipca w niedzielę przy Kamiennym Szańcu!

 After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

D’vision to wychowany i urodzony we Wrocławiu DJ i producent. Dolny Śląsk to jego mała ojczyzna, miejsce, z którego inspiracje czerpie garściami i które kocha niemalże tak mocno, jak… muzykę elektroniczną. D’vision jest rezydentem jednego z najpopularniejszych klubów we Wrocławiu. Jeśli szukasz wyselekcjonowanego brzmienia house music, to masz pewność, że D’vision zahipnotyzuje cię jego mocą. Przekonaj się sam i posłuchaj jego występu, który zaplanowaliśmy 29 lipca na after-party po Sunrise Festival 2018.

After Party 2018. Przeczilluj niedzielę na Kamiennym Szańcu!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze