Agnieszka Chylińska odmieniona. Przeszła kolejną metamorfozę. Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIE]

Agnieszka Chylińska uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Ostatnio wokalistka po raz kolejny postanowiła zmienić fryzurę. Tym razem autorka hitu "Drań" postawiła na prostą grzywkę. Jak wyszło?

Agnieszka Chylińska na Instagramie

Agnieszka Chylińska to królowa polskiej sceny rockowej. Występuje od blisko trzech dekad i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością, na co dowodem jest m.in. znakomity odbiór jej najnowszej płyty „Never Ending Sorry”. Wydany pod koniec ubiegłego roku album promowały dotąd trzy hitowe single: „Jest nas więcej”, „Kiedyś do ciebie wrócę” i „Drań”.

Na potrzeby teledysków do ostatnich singli Agnieszka Chylińska przechodziła kolejne metamorfozy. W klipie do „Jest nas więcej” zaprezentowała męskie oblicze, potem w „Kiedyś do ciebie wrócę” wróciła do długich ciemnych włosów, a na potrzeby „Drania” została postarzona o kilkadziesiąt lat. Teraz artystka przeszła następną przemianę, której efekty pokazała na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 460 tysięcy osób.

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę

Agnieszka Chylińska jest obecnie w trasie promującej album „Never Ending Sorry”. Podczas jednego z ostatnich koncertów wokalistka pojawiła się na scenie w nieco odmienionym wydaniu. Gwiazda, która od dłuższego czasu pozostaje wierna krótkim blond włosom, postanowiła nieco zmodyfikować swoją dotychczasową fryzurę. Postawiła na prostą grzywkę, która świetnie pasuje do jej twarzy, o czym fani mogli przekonać się już lata temu, w początkowych sezonach „Mam talent”. Zobaczcie, jak wygląda obecnie!

Oceń ten artykuł 0 0