Agnieszka Chylińska świętuje 47. urodziny! Opublikowała w sieci nowe zdjęcie [FOTO]

Agnieszka Chylińska skończyła 47 lat! Piosenkarka zamieściła na Instagramie wyjątkowe zdjęcie. Pod fotografią błyskawicznie posypały się życzenia!

Agnieszka Chylińska jest na scenie od ponad 30 lat

Piosenkarka urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. Pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiała jako wokalistka zespołu O.N.A. Wraz z grupą nagrała pięć płyt, z których każda otrzymała status złotej lub platynowej. Gdy formacja rozpadła się w 2003 roku, artystka rozpoczęła solową karierę. Dotychczas wydała samodzielnie cztery krążki. Ostatni z nich pt. "Never Ending Story" ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Chylińska jest znana nie tylko ze swojej twórczości muzycznej. W 2008 roku została jurorką programu "Mam talent!" i oceniała występy uczestników od początku emisji show w Polsce.

47. urodziny Agnieszki Chylińskiej

We wtorek jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek skończyła 47 lat. Z tej okazji opublikowała na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie pół miliona osób, wyjątkowe zdjęcie. Choć wokalistka często eksperymentuje z fryzurą, to na fotografii możemy zobaczyć ją w charakterystycznych blond włosach. Pod kadrem niemal natychmiast posypały się życzenia urodzinowe!

Wszystkiego najlepszego

Spełnienia marzeń, tych jeszcze dużych i tych małych!

Wszystkiego najlepszego, Aguś

– piszą internauci.

 

Agnieszka Chylińska chce zostać komentatorką sportową?

W piątek Agnieszka Chylińska pojawiła się w RMF FM, gdzie wykonała swoje największe przeboje w akustycznych aranżacjach i udzieliła szczerego wywiadu. Artystka wyznała na antenie, że jej największym marzeniem jest nakręcenie własnego filmu i zostanie komentatorką sportową.

Interesuję mnie tylko polska Ekstraklasa. Nie ukrywam, że nie ma co tam gadać o Barcelonie. Podstawą jest dobrze skomentować mecz np. Miedź Legnica-Lechia Gdańsk, które niestety spadają z tej najwyżej listy rozgrywkowej

– opowiadała.

Oceń ten artykuł 0 0