Agnieszka Chylińska zmieniła się nie do poznania. Co stało się z jej wyglądem? [FOTO]

Agnieszka Chylińska na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania. Gwiazda totalnie odmieniła swój wizerunek i przemieniła się w... mężczyznę. Co kryje się za jej metamorfozą? "Jestem bardzo ciekawa waszej reakcji" - pisze artystka.

Agnieszka Chylińska w branży muzycznej

Agnieszka Chylińska na scenie obecna jest od blisko trzech dekad. Na początku kariery występowała z zespołem O.N.A., z którym nagrała wielkie hity jak „Kiedy powiem sobie dość”, „Koła czasu” czy „Niekochana”. Po odejściu z zespołu przez pewien czas nagrywała z formacją Chylińska, by w końcu rozpocząć działalność solową. Wieloletnia jurorka programu „Mam talent” ma obecnie na swoim koncie trzy solowe albumy studyjne. Wkrótce fani będą mieli okazję usłyszeć nowy materiał artystki.

Agnieszka Chylińska zapowiada nową płytę

Agnieszka Chylińska zapowiedziała w tym tygodniu wydanie nowego singla zatytułowanego „Jest nas więcej”, który jest pierwszym zwiastunem kolejnego po wydanym w 2018 roku „Pink Punk” albumu wokalistki. Przy okazji zdradziła, że utworowi „Jest nas więcej” będzie towarzyszył teledysk z udziałem jednego z najsłynniejszych polskich aktorów.

Za każdym razem jestem bardzo ciekawa waszej reakcji. Tym razem, to nie tylko propozycja muzyczna, ale też… filmowa. Jestem zaszczycona udziałem w tym projekcie wybitnego polskiego aktora Adama Woronowicza, ale to dopiero początek podróży, do której pragnę was zaprosić

– zapewniła jurorka „Mam talent”, dodając:

Nigdy nie lubiłam opisywać swojej muzyki ani tekstów. W czasach tak niepewnych i ponurych, jak dzisiejsze, muzyka w mojej opinii staje się bardziej wymowna, niż tysiąc słów. Życzę wam i sobie, byśmy odkryli na nowo siłę muzyki, która potrafi nie tylko koić ból, czy gasić smutek, ale która też prawdziwie zmienia i autentycznie wpływa na losy ludzi i daje im odwagę, by zmieniali świat… na lepsze

Agnieszka Chylińska odmieniona w nowym teledysku

Zapowiedzi nowego materiału Agnieszki Chylińskiej towarzyszył niezwykle intrygujący teaser. Z krótkiego fragmentu teledysku „Jest nas więcej” fani dowiedzieli się, że wokalistka przeszła na jego potrzeby sporą metamorfozę. Przed kamerą wystąpiła jako mężczyzna – włożyła męskie ubrania, porzuciła swojego słynnego irokeza na rzecz nowej fryzury i „zapuściła” wąsy.

Najnowszy klip Agnieszki Chylińskiej właśnie trafił do sieci, a miłośnicy talentu 46-letniej artystki w końcu mogą poznać przedstawioną w nim historię w całości. Za reżyserię teledysku z Agnieszką i Adamem Woronowiczem w rolach głównych odpowiada Adam Gawenda, zaś za metamorfozą wokalistki stoi Bogusia Szubiakiewicz. Zobaczcie, jak prezentuje się pierwsza zapowiedź czwartego albumu studyjnego Chylińskiej.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze