Agnieszka Grzelak w bikini na plaży! Youtuberka zapozowała na śmiałym kadrze

Agnieszka Grzelak to nie tylko jedna z najpopularniejszych youtuberek, ale też duża gwiazda polskiego Instagrama. Różowłosa influencerka nieraz zaskakiwała swoich widzów zmysłowymi zdjęciami. Tym razem celebrytka wskoczyła w skąpe bikini i wybrała się na plażę. Wszystko to ujął obiektyw aparatu, a zdjęcie właśnie trafiło na Instagrama!

Agnieszka Grzelak w skąpym bikini

Agnieszka Grzelak to obecnie jedna z największych gwiazd polskiego YouTube’a! Influencerka prowadzi swój internetowy kanał o podróżach i urodzie już od kilku lat. Zresztą z ogromnym sukcesem, bo obecnie jej konto w serwisie YouTube subskrybuje ponad 1,5 miliona internautów. Taką samą popularnością cieszy się jej Instagram: youtuberka zebrała na swojej internetowej galerii zdjęć pokaźne grono ponad 1,6 mln obserwujących z całego świata! Niedawno gwiazda polskiego internetu wydała swoją książkę, w której opisuje kulisy swoich podróży.

Agnieszka Grzelak wie, jak rozgrzać swoich obserwujących! Niedawno youtuberka zdecydowała się na letni odpoczynek nad jednej z polskich plaż. Nic dziwnego, bo obecne temperatury w Polsce wprost do tego zachęcają! Influencerka wskoczyła w morskie bikini i wygrzewała się na gorącej plaży. Gwiazda Internetu tym samym śmiało odsłoniła swoją atrakcyjną figurę. Jak możemy zauważyć, wakacyjny wypoczynek bardzo dobrze służy youtuberce!

Reakcja obserwatorów była natychmiastowa

Nowe zdjęcie Agnieszki Grzelak wygląda wprost obłędnie! Nie powinna więc nikogo zdziwić reakcja internautów na opublikowaną przez youtuberkę gorącą pocztówkę. W komentarzach natychmiast posypała się fala serduszek i płomyczków. Komentujący byli wprost zachwyceni najnowszym zdjęciem swojej ulubionej internetowej gwiazdy!

Masz obłędne włosy! Jesteś piękna!

Ale śliczne zdjęcie!

Jaką ty sweet minę zrobiłaś!

Chciałabym tak wyglądać!

Haha! Kocham tę minę ze zdjęcia!

Jak możemy przeczytać, Agnieszka Grzelak ma już wieloletnich fanów!

Oglądam Cię od dzieciństwa!

Oglądam Cię od początku Twojej kariery na YouTube! Jestem dumna, że tak daleko zaszłaś!

Będziecie czekać na więcej zdjęć od Agnieszki Grzelak?

Ola Nowak śmiało odsłania wdzięki! Brakuje górnej części stroju! [FOTO]
Ola Nowak kusi w sieci! Internetowa celebrytka pochwaliła się na swoim Instagramie śmiałym kadrem, na którym zapozowała tylko w dolnej części bielizny. Jej biust zakrywają tylko dwie małe...

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze