Agnieszka Kaczorowska i metamorfoza. Aktorka postawiła na nową fryzurę! "Raz się żyje" [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd, udając się do salonu fryzjerskiego. Efektem podzieliła się na Instagramie, otrzymując mnóstwo komplementów! Jak teraz wygląda? Sprawdźcie!

Agnieszka Kaczorowska i metamorfoza

Czas na zmiany! Tak właśnie mogła pomyśleć sobie Agnieszka Kaczorowska-Pela, która zaingerowała w swój wygląd. Aktorka doskonale znana widzom serialu: „Klan” udała się do zaprzyjaźnionego salonu fryzjerskiego, by tam oddać się w ręce specjalistki – Agaty Szpejny. W efekcie gwiazda odświeżyła swoje dotychczasowe uczesania, stawiając m.in. na grzywkę!

Raz się żyje! Grzywka?! No dobra! Czemu nie! – relacjonowała w opisie do opublikowanego nagrania.

Nową fryzurę podkreśliła również wieczorowa stylizacja – welurowa sukienka z finezyjnym wiązaniem zaakcentowała zgrabną figurę tancerki, a całość dopełniał delikatny makijaż. W takim wydaniu Agnieszka Kaczorowska-Pela wyglądała obłędnie!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@agakaczor)

Nowa fryzura Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska-Pela otwarcie dzieli się z internetową publicznością kadrami oraz filmikami, na których prezentuje się w różnorodnych wydaniach. Każdy wpis tancerki otrzymuje mnóstwo odpowiedzi i nie inaczej było tym razem. Co ciekawe, głos zabrał mąż aktorki – tancerz Maciej Pela, który wyraził swoją opinię na temat zmiany, pisząc:

O maj gad. Wracaj mi tu szybko do domu!!!!!

Także inni użytkownicy Instagrama przyznali, że metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej przypadła im do gustu:

Super zmiana. Taka grzywka jest super.

Bardzo Ci pasuje, wyglądasz pięknie (…).

Ale cudnie, mała zmiana, a cieszy.

Omg!! Inna kobieta! Przepięknie!

Fot. AKPA/Podlewski

Agnieszka Kaczorowska-Pela. „Klan”, „Dancing With the Stars”, mąż, dzieci

Agnieszka Kaczorowska-Pela to gwiazda aktywnie działająca na wielu polach. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Bożeny Lubicz w serialu: „Klan”, w którym występuje od 1999 roku. Na oczach widzów z małej dziewczynki przemieniła się w dorosłą i pewną siebie kobietę.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by(@agakaczor)

Równolegle z działalnością aktorską Agnieszka Kaczorowska spełniała się jako tancerka; na swoim koncie ma wiele osiągnięć, w tym mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich. Swoje taneczne umiejętności Kaczorowska mogła zaprezentować także w programie: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, gdzie – jako trenerka – partnerowała m.in.: Antoniemu Smykiewiczowi czy Krzysztofowi Wieszczkowi.

W życiu osobistym Agnieszka Kaczorowska z mężem – Maciejem Pelą – stworzyła szczęśliwy dom dla dzieci. Córki pary – Emilia i Gabrysia – często pojawiają się na zdjęciach i filmikach, ale aktorka dba przy tym o to, by prywatność pociech pozostała nienaruszona i nie pokazuje ich twarzy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska o zmianach w wyglądzie. Aktorka opublikowała prywatne fotografie: "Kiedyś i teraz"
Agnieszka Kaczorowska zamieściła w sieci zestawienie dwóch zdjęć. Aktorka w taki sposób nawiązała do zmian, jakie zaszły w jej życiu. Wpis tancerki zyskał wiele komentarzy, a sporo z nich...

Oceń ten artykuł 0 0