Agnieszka Kaczorowska odsłania ciało. Zapozowała w odważnej sukience bez biustonosza [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci zmysłowe zdjęcie. 30-latka zapozowała w odważnej sukience bez bielizny. Kadr bardzo spodobał się internautom.

Agnieszka Kaczorowska życie prywatne i zawodowe

Agnieszka Kaczorowska to aktorka, tancerka, choreografka i prezenterka telewizyjna. Bardzo dużą popularność przyniosła jej postać Bożeny Lubicz w serialu „Klan”. Widzowie mogli oglądać ją też w „Na dobre i na złe”. 30-latka ma ogromne zdolności taneczne. Przez kilka lat była trenerką tańca w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą. Razem z mężem Maciejem Pelą ma dwie córeczki: Emilkę i Gabrysię.


Agnieszka Kaczorowska w bieli

Agnieszka Kaczorowska-Pela często decyduje się na profesjonalne sesje zdjęciowe. Efekty każdej z nich naprawdę robią wrażenie! Tym razem piękna 30-latka zapozowała w bieli. Przed obiektywem aparatu stanęła w odważnej sukience. Kreacja odsłoniła całe jej plecy. Bardzo głębokie wycięcie zdobi jedynie delikatne wiązanie. W takiej stylizacji aktorka wygląda bardzo zmysłowo.

Zdjęcie nie uszło uwadze jej fanom. Internauci szybko zaczęli komentować fotografię. Zgodnie przyznają też, że 30-latka wygląda zjawiskowo.

Wyglądasz prześlicznie

Piękna

 – czytamy obok kadru.

Agnieszka Kaczorowska na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska mimo natłoku obowiązków dba o stały kontakt z fanami. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się nowe treści. 30-latka pokazuje tam swoje sukcesy zawodowe i efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. Od czasu do czasu decyduje się też na kadry z domowego zacisza. Jej wirtualnej galerii na bieżąco przygląda się aż 415 tysięcy obserwatorów. Czy Wy również należycie do tego grona?Izabella Krzan eksponuje ciało. Na pierwszym planie - długie do nieba nogi [FOTO]
Sylwetki Izabelli Krzan może pozazdrościć niejedna kobieta. Piękna 28-latka zapozowała wśród palm, eksponując swoją piękną figurę. Internauci nie mogą oderwać wzroku od jej...

Oceń ten artykuł 4 18

Ogólna ocena Agnieszka Kaczorowska odsłania ciało. Zapozowała w odważnej sukience bez biustonosza [FOTO] to: 18% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.