Agnieszka Kaczorowska w bieli. Ta kreacja przyciąga wzrok! Internauci porównują aktorkę do Tylor Swift [WIDEO]

Agnieszka Kaczorowska-Pela wrzuciła na Instagram nowe wideo powstałe podczas prac nad kolejnym projektem. Piękna gwiazda "Klanu" założyła długą, białą suknię i w takim wydaniu pozowała przed obiektywem. Jak wyszło? Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska-Pela to gwiazda wielu talentów. Aktorka, tancerka, a także modelka – wszystkie te określenia świetnie pasują to pięknej 30-latki, która wprost wyciska czas jak cytrynę! Pracę na planie serialu: „Klan” z sukcesem łączy także z innymi zawodowymi projektami, a prywatnie spełnia się w roli żony i mamy. W 2018 roku Agnieszka Kaczorowska i jej partner – Maciej Pela – wzięli ślub, a później doczekali się dzieci. Małżonkowie mają dwie córki – Emilię i Gabrielę.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska-Pela bardzo ceni sobie kontakt z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie; tam też chętnie pokazuje wycinki ze swojego życia, w którym ostatnio sporo się dzieje! Niedawno piękna aktorka mogła się sprawdzić przed obiektywem aparatu, biorąc udział w wyjątkowej sesji fotograficznej. Aktorka opublikowała krótkie nagranie powstałe podczas prac nad zdjęciowym projektem. Tym razem Kaczorowska zaprezentowała się w długiej, białej sukni z koronkowym motywem i efektownymi rękawami. Całość dała prawdziwy efekt „wow”!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kamila Sałajczyk (@kamasalajczyk_makeup)

Agnieszka Kaczorowska zachwyca w sieci

Agnieszka Kaczorowska-Pela na co dzień gra w serialu: „Klan”, w którym wciela się w rolę Bożeny Kazuń (z domu Lubicz). Przed kamerami występuje więc w kolorowych, ale raczej codziennych kreacjach. Teraz aktorka miała możliwość pokazania się instagramowej publiczności w zupełnie innym wydaniu, a oni nie pozostawili tego bez komentarza!

Coś pięknego. Make-up, sesja i cała reszta. W tym wydaniu Pani Agnieszka po prostu lśni. Świetna robota.

Przepięknie!

Zjawiskowo – czytamy pod postem.

Jedna z użytkowniczek sieci pokusiła się także o ciekawe porównanie:

Myślałam, że to Tylor Swift.

Też widzicie podobieństwo?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska zmysłowo. Biała suknia na ramiączkach i głęboki dekolt przyciągają wzrok. "Kusząco wyglądasz"
Agnieszka Kaczorowska-Pela podzieliła się na Instagramie nagraniem, na którym prezentuje się w zmysłowej odsłonie. Aktorka i tancerka tym razem postawiła na długą, białą kreację na...

Oceń ten artykuł 0 0