Agnieszka Kotońska już tak nie wygląda. Fani przecierają oczy. Myśleli, że to Siwiec [WIDEO]

Agnieszka Kotońska nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zaprezentowała ostatnio jeszcze szczuplejszą niż dotąd sylwetkę. Niektórym fanom w takim wydaniu skojarzyła się z Natalią Siwiec.

Wielka metamorfoza Agnieszki Kotońskiej

Nadawany na antenie TTV od 2014 roku program „Gogglebox. Przed telewizorem” stał się przepustką do sławy dla wielu występujących w nim postaci. Jedną z największych wylansowanych przez show gwiazd jest Agnieszka Kotońska, która przed tytułowym telewizorem zasiada i wspólnie komentuje rozmaite produkcje razem z mężem Arturem i synem Dajanem.

Kotońskiej największego rozgłosu przysporzyła jej spektakularna przemiana. Celebrytka całkowicie odmieniła swój wizerunek, do tego oszałamiająco schudła. Na przestrzeni lat udało jej się zgubić około 40 kilogramów. Efektami metamorfozy regularnie chwali się w social mediach. Najaktywniej udziela się na Instagramie, gdzie zgromadziła dotąd 335 tysięcy obserwujących.

Agnieszka Kotońska jest coraz szczuplejsza

Agnieszka ma także własne konto na TikToku. Tam również cieszy się sporą popularnością, bo śledzi ją 80 tysięcy osób. Niedawno gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” zdecydowała się nagrać dla nich kolejny filmik. Przed kamerą zaprezentowała kilka propozycji stylizacji. Wszystkie mocno podkreśliły jej sylwetkę. Na nagraniu celebrytka wydaje się jeszcze szczuplejsza niż dotychczas, co nie umknęło uwadze fanów. Ci pospieszyli z komplementami. Niektórym skojarzyła się nawet z Natalią Siwiec.

Szok! Ale chudzinka, brawo. Wytrwałości

Figura sztos!

Wow, Aga! Szacun! Wiem, ile pracy musiało cię kosztować dojście do takiej figury! Pięknie wyglądasz, przypominasz mi teraz Natalkę Siwiec

Agusia, jak ty schudłaś, poproszę o poradę

– posypały się komentarze.

W odpowiedzi na ten ostatni gwiazda „Gogglebox” zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy i ujawnić tajniki swojej metamorfozy.

Deficyt kaloryczny, ćwiczę i rowerek stacjonarny

– wymieniła, co pomogło jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

@agnieszkakotonska

Piatek️️️ Usmiechnij sie ️ #UtrataWagi #mylife #reality #gogglebox #przedtelewizory #ttv #tvshow #wdziecznosckazdegodnia #positivevibes #bodypositivity #rodzinkakotonskich #funnyvideo #outfitinspiration2023 #set #dress ️

Oceń ten artykuł 5 50

Ogólna ocena Agnieszka Kotońska już tak nie wygląda. Fani przecierają oczy. Myśleli, że to Siwiec [WIDEO] to: 9% / 100%, uzyskana z: 55 głosów.