Agnieszka Kotońska odmieniona! Bohaterka "Gogglebox" pokazała romantyczne zdjęcia z mężem [FOTO]

Agnieszka Kotońska przeszła ogromną przemianę na oczach tysięcy widzów. Przez ostatnie 9 lat wyraźnie schudła, zmieniła fryzurę i styl. Ostatnio 47-latka podzieliła się zdjęciami z najnowszej sesji zdjęciowej. Nie zabrakło wspólnych zdjęć z mężem. "Miłość kwitnie" - komentują fani.

Kolejny sezon Kotońskich w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Znani z ekranów telewizorów, zawsze pełni energii i gotowi do podzielenia się swoimi bezpośrednimi reakcjami na oglądane programy - rodzina Kotońskich z Chodzieży już od kilku lat bawi i wzrusza widzów "Gogglebox. Przed telewizorem". Agnieszka Kotońska, wraz z mężem Arturem i synem Dajanem, zadebiutowała w tej hitowej produkcji TTV w 3. sezonie, w 2015 roku, szybko zdobywając serca publiczności.

Nie bez powodu Agnieszka Kotońska jest uznawana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci programu. Jej naturalność, spontaniczność i autentyczność, a także ciepłe relacje, jakie pielęgnuje z najbliższymi, sprawiają, że widzowie śledzą nie tylko programy z jej udziałem, ale również instagramowe konto 47-latki.

Agnieszka i Artur Kotońscy romantycznie

Ostatnio Agnieszka Kotońska podzieliła się z fanami wyjątkowymi wieściami - rodzina wzięła udział w sesji zdjęciowej promującej 20. sezon "Gogglebox. Przed telewizorem". Nowa edycja startuje już 26 lutego. Premierowy odcinek stacja pokaże o 22:00.

Na swoim Instagramie 47-letnia gwiazda zamieściła romantyczne zdjęcia z mężem, na których nie brakuje czułości i bliskości. Te urocze kadry są dowodem na to, że po latach wspólnego życia, miłość między małżonkami wciąż kwitnie.

Miłość - moja największa, jedyna jak również ostatnia. Artur, jesteś całym moim światem

- wyznała bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem".

Szczere wyznanie Agnieszki Kotońskiej nie umknęło uwadze obserwatorów. Pod zdjęciami zakochanych pojawiło się wiele pozytywnych reakcji i komplementów.

Super Fajna para, bardzo lubię Was oglądać. Pozdrawiam

Super miłość kwitnie brawo

Cudnie wyglądacie

Bliźniaczki z "Gogglebox" przeszły metamorfozę! Tak teraz wyglądają [FOTO]
Lubiane przez widzów bliźniaczki z "Gogglebox" przeszły ostatnio prawdziwą transformację. Kobiety oddały się w ręce specjalistów, którzy zadbali o ich włosy, makijaż i ubrania. Jak w nowej odsłonie zaprezentowały się siostry? Oto efekty!

Oceń ten artykuł 0 0