Agnieszka Pilaszewska była gwiazdą "Miodowych lat". Co dzieje się z nią dzisiaj? "Z litrami nervosolu we krwi..." [FOTO]

Agnieszka Pilaszewska kończy 57 lat. Dawna gwiazda serialu "Miodowe lata" ostatnio rzadko pojawia się na ekranach. Obecnie skupia się na czymś innym. Jak wygląda dzisiaj? Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych regularnie pokazuje fanom swoje nowe zdjęcia.

Agnieszka Pilaszewska w „Miodowych latach”

Agnieszka Pilaszewska zdobyła popularność i zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki roli w serialu „Miodowe lata”. Grana przez nią postać była uwielbiana przez publiczność, dlatego gdy aktorka pożegnała się z produkcją, wielu nie mogło się z tym pogodzić. Katarzyna Żak, która zastąpiła ją w serialu, nie została już tak ciepło przyjęta jako Alina Krawczyk.

Pilaszewska w następnych latach występowała w kolejnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, ciągle grała też w teatrze. Przez kilka lat związana była z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, a od 2005 roku jest aktorką tamtejszego Teatru Współczesnego.

Agnieszka Pilaszewska na Instagramie

Ostatnio dawna gwiazda „Miodowych lat” rzadziej pojawia się na ekranach. Ostatnio mogliśmy oglądać ją w serialu „Na dobre i na złe”. Pilaszewska skupiła się na innych przedsięwzięciach. Poza aktorstwem zajmuje się bowiem także pisaniem scenariuszy. W ubiegłym roku do kin trafiła napisana przez nią historia „To musi być miłość”. W filmie wystąpili m. in. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak.

Agnieszka Pilaszewska doskonale obeznana jest w świecie social mediów. Aktorka prowadzi własny profil na Instagramie, który śledzi już przeszło 16 tysięcy osób. Artystka nie ukrywa, że jest niezwykle poruszona obecną sytuacją za naszą wschodnią granicą. Ostatnimi czasy często publikuje w sieci nawiązujące do wojny w Ukrainie grafiki.

Tak wygląda dzisiaj Alina z „Miodowych lat”

Agnieszka Pilaszewska właśnie skończyła 57 lat, w co jednak trudno uwierzyć, gdy patrzy się na jej najnowsze zdjęcia. Aktorka co jakiś czas eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, ale to, co pozostaje niezmienne – to jej uroda, wdzięk, talent aktorski i specyficzne poczucie humoru.

Z litrami nervosolu we krwi

– podpisała opublikowane ostatnio na Instagramie selfie.

Zobaczcie, jak Alinka z „Miodowych lat” wygląda dziś.

Oceń ten artykuł 0 1