Agnieszka Pilaszewska na plaży w bikini. Tak wygląda dzisiaj gwiazda "Miodowych lat" [ZDJĘCIE]

Agnieszka Pilaszewska zasłynęła rolą Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata", który dziś uchodzi za kultowy. Co słychać u niej obecnie? Aktorka właśnie wybrała się na urlop i pochwaliła się fanom zdjęciem z plaży. Tak teraz wygląda.

Agnieszka Pilaszewska była gwiazdą „Miodowych lat”

Agnieszka Pilaszewska w branży aktorskiej obecna jest od ponad trzydziestu lat. Na scenie debiutowała w drugiej połowie lat 80. Ogólnopolską rozpoznawalność i największą sympatię widzów zyskała pod koniec lat 90., wcielając się w postać Aliny Krawczyk w „Miodowych latach”. Z serialu odeszła w 2001 roku. Wówczas jej miejsce u boku Cezarego Żaka zajęła Katarzyna Żak, prywatnie żona aktora. O powodach rezygnacji Agnieszki Pilaszewskiej z grania w „Miodowych latach” spekuluje się do dzisiaj. Najwierniejsi fani do dziś nie mogą odżałować, że historia serialu potoczyła się właśnie w taki sposób.

57-letnia obecnie aktorka ma na swoim koncie znacznie więcej znakomitych ról teatralnych, filmowych czy telewizyjnych. Szeroka publiczność pamięta ją z seriali „Barwy szczęścia”, „Glina” czy „Na dobre i na złe”. Choć nadal występuje przed kamerą, w ostatnim czasie Agnieszka skupia się przede wszystkim na scenopisarstwie. W ubiegłym roku na ekrany trafił oparty na jej scenariuszu film „To musi być miłość”, obecnie natomiast Pilaszewska pracuje nad nowym serialem „Gry rodzinne”. Ponadto stale występuje na deskach teatru.

Agnieszka Pilaszewska na Instagramie

Agnieszka Pilaszewska ceni sobie kontakt z fanami, dlatego aktywnie udziela się w social mediach. Za pośrednictwem swojego obserwowanego przez ponad 16 tysięcy osób profilu na Instagramie na bieżąco informuje o wszelkich swoich przedsięwzięciach zawodowych. Ostatnio natomiast zdradziła, że wybrała się na zasłużony urlop.

Agnieszka Pilaszewska pozuje na plaży

Gwiazda serialu „Miodowe lata” po miesiącach intensywnej pracy w końcu mogła pozwolić sobie na chwilę odpoczynku. Agnieszka Pilaszewska wybrała się na urlop, ale nie zdradziła, gdzie konkretnie odpoczywa. Zdążyła jednak pochwalić się fanom kilkoma wakacyjnymi kadrami. Na swoim instagramowym profilu opublikowała m. in. zdjęcie z plaży. Pod kadrem, do którego zapozowała w bikini, napisała, że jest „w niebie”. Choć lata mijają, to 57-letnia gwiazda nadal wygląda fenomenalnie. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Agnieszka Pilaszewska na plaży w bikini. Tak wygląda dzisiaj gwiazda "Miodowych lat" [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.