Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są małżeństwem już od dawna! "To był ślub symboliczny"

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niedawno ujawnili, że są już po ślubie. Teraz okazało się, że uroczystość, która miała miejsce w Dubaju, była jedynie... symboliczna! Aktorka o wszystkim opowiedziała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk i ślub w 2023 roku

Agnieszka Włodarczyk i jej partner – Robert Karaś – wzięli ślub. Ta informacja obiegła media tuż po tym, jak znana aktorka opublikowała na Instagramie fotografie z wyjątkowej uroczystości. Magiczny Dubaj, piękna, biała suknia w stylu boho i motyw „kowbojski” – wszystko to udało się spleść w całość, a Agnieszka Włodarczyk jako panna młoda wyglądała olśniewająco.

Teraz szczęśliwa mężatka odsłania coraz więcej kart dotyczących wspomnianej ceremonii. Gwiazda znana z takich produkcji, jak m.in.: „13 posterunek”, „Plebania” i „Pierwsza miłość” nieoczekiwanie wyjawiła, że był to ślub… symboliczny! Wydarzenie, podczas którego Włodarczyk i Karaś formalnie zostali mężem i żoną, odbyło się ponad miesiąc temu w Polsce.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli symboliczny ślub

Agnieszka Włodarczyk swoim wyznaniem z pewnością zaskoczyła internautów. Mama kilkuletniego Milana (chłopiec przyszedł na świat w lipcu 2021 roku) w serii instagramowych relacji opowiedziała o ceremonii w Dubaju, która – jak się okazało – miała dla młodej pary wymiar symboliczny:

(…) To był ślub symboliczny. Prawdziwy ślub wzięliśmy ponad miesiąc temu w Polsce. To jest – myślę – fajną historią, bo udało się utrzymać to wszystko w tajemnicy. A tutaj mieliśmy taki ślub już dla siebie, to się właśnie nazywa „ślub symboliczny”. Nie było nikogo, kto nam go udzielał, nawet „aktora”. Po prostu powiedzieliśmy sobie przysięgę w oczy (…).

Żona sportowca nie kryła, że wciąż na nowo przeżywa miniony czas:

(…) Było to bardzo intymne, przepiękne. Do tej pory się wzruszam, jak o tym mówię.

Zaskoczeni?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras)

Agnieszka Włodarczyk przyznała, że korzysta z medycyny estetycznej. Co poprawia?
Aktorka Agnieszka Włodarczyk w naturalnym wydaniu pokazała się na Instagramie. Celebrytka zdradziła swoje sekrety urody, wśród których pojawiły się zabiegi medycyny estetycznej.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są małżeństwem już od dawna! "To był ślub symboliczny" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.