Agnieszka Włodarczyk pokazała rozkoszną fotografię. W centrum: jej partner i syn! "Moje szczęścia"

Agnieszka Włodarczyk zaktualizowała swój profil na Instagramie, publikując nowe zdjęcie. Tym razem "pierwsze skrzypce" na fotografii grają jej bliscy: partner oraz syn. "Moje szczęścia" - brzmi krótki, aczkolwiek wiele mówiący opis.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś rodzicami

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś w lipcu 2021 roku zostali rodzicami. Aktorka znana z takich seriali, jak: „13 posterunek”, „Plebania” i „Pierwsza miłość” urodziła syna, który otrzymał imię: Milan.

 

Od tamtej pory szczęśliwa mama chętnie dzieli się na Instagramie uroczymi migawkami z pociechą w roli głównej. O tym, że Milan rośnie jak na drożdżach, świadczyć mogą najnowsze fotografie, jakie raz po raz trafiają na instagramowy profil Agi Włodarczyk. Niedawno aktorka pochwaliła się kadrem, na którym jej mężczyźni wpatrują się prosto w obiektyw!

Moje szczęścia – brzmi krótki, aczkolwiek wiele zdradzający opis.

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie

Migawka aparatu uchwyciła moment, w którym Robert Karaś pozuje wraz z synkiem. Fotografia została wykonana w momencie, gdy razem spacerowali w zimowej scenerii. Chociaż obraz wskazuje na nieco chłodne warunki atmosferyczne, to zdjęcie i tak roztopiło serca internautów! Dowodem mogą być na to pozostawione komentarze:

Słodziaki, a Miluś do schrupania.

Milan jak z obrazka normalnie.

Cudne zdjęcie.

Super chłopaki.

Agnieszka Włodarczyk – filmy, seriale i programy

Agnieszka Włodarczyk ma na swoim koncie udział w wielu filmach, serialach i programach telewizyjnych. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w głośnym projekcie Macieja Ślesickiego: „Sara”, a następnie były takie tytuły, jak m.in.: „13 posterunek”, „Plebania”, „Pierwsza miłość”, „E=mc²”, „Nigdy w życiu”. Gwiazda chętnie pojawiała się także w rozmaitych telewizyjnych produkcjach; w 2007 r wygrała pierwszą edycję programu: „Jak oni śpiewają”, a w 2014 roku zajęła drugie miejsce w show: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Agnieszka Włodarczyk prywatnie od kilku lat jest w szczęśliwym związku z triathlonistą Robertem Karasiem. Od lipca 2021 roku ich rodzina jest pełniejsza o Milana, który – jak widać po zamieszczonych komentarzach – skradł serca nie tylko dumnych rodziców, ale też użytkowników Instagrama obserwujących profil aktorki. Czekacie na więcej zdjęć z malcem w roli głównej?

 

 

Syn Agnieszki Włodarczyk po raz pierwszy szaleje na śniegu. Aktorka wszystko nagrała! "Małe cudeńko"
Jak pokazać "zimowe" wideo, a i tak roztopić serca internautów? Odpowiedź znajdziemy na Instagramie! Agnieszka Włodarczyk opublikowała urocze nagranie ukazujące zimowe szaleństwa jej synka - Milana. Tak...

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Agnieszka Włodarczyk pokazała rozkoszną fotografię. W centrum: jej partner i syn! "Moje szczęścia" to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.