Agnieszka Włodarczyk w bieliźnie. Aktorka opublikowała sensualne kadry i zadała internautom ważne pytanie! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Włodarczyk wrzuciła do sieci zdjęcia wykonane podczas sensualnej sesji foto. Na kadrach aktorka zaprezentowała się w komplecie odsłaniającym ciało. Przy okazji zwróciła się do internautów z ważnym pytaniem.

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie

Agnieszka Włodarczyk należy do grona gwiazd cieszących się ogromną sympatią i mających wielu fanów. Piękna i utalentowana gwiazda swoją karierę rozpoczęła dość wcześnie, a jej rola w filmie: „Sara” była jeszcze wspominana przez długi czas. Włodarczyk swój aktorski talent zaprezentowała również w takich produkcjach, jak m.in.: „Plebania”, „13 posterunek”, „Pierwsza miłość” i wiele innych. Z kolei jej umiejętności wokalne wybrzmiały w programie: „Jak oni śpiewają?”, który wygrała. Aktorka występowała także w projektach: „Gwiazdy tańczą na lodzie” oraz „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Agnieszka Włodarczyk nieco wycofała się z życia telewizyjnego. Niezmiennie pozostaje za to w kontakcie z internautami, których na bieżąco informuje o tym, co u niej słychać. Niedawno informowała o ogromnym sukcesie jej partnera: Robert Karaś pobił rekord świata w 10-krotnym Ironmanie!

Robert Karaś wygrał 10-krotnego Ironmana i pobił rekord świata! Niewiarygodny wyczyn Polaka [FOTO]
Robert Karaś wygrał Brasil Ultra Tri 2023, ustanawiając nowy rekord świata na dystansie dziesięciokrotnego Ironmana. Po tym, jak w ubiegłym roku partner Agnieszki Włodarczyk musiał wycofać się z zawodów, w końcu udało mu się...

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wspólnie wychowują syna – Milana. Uroczy chłopiec często jest bohaterem zdjęć oraz nagrań publikowanych przez gwiazdę na Instagramie, ale od czasu do czasu „pierwsze skrzypce” gra sama Włodarczyk! Przykładem może być jej najnowszy wpis, w którym poruszyła kwestię swojego wyglądu.

Internauci komplementują Agnieszkę Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zwróciła się do internautek z zapytaniem o to, jak pielęgnują swoje ciało po ciąży. Do swoich słów aktorka dodała dwie fotografie, na których pozuje w stroju odsłaniającym dekolt i brzuch.

Jakie macie patenty na ładny brzuch po ciąży? Jakieś zabiegi? Kosmetyki? Tylko nie piszcie, że trzeba ćwiczyć – napisała z nutą humoru.

Przesuń w prawo.

Na odpowiedź ze strony użytkowników sieci nie trzeba było długo czekać! Miejsce przeznaczone na komentarze wypełniło się pomysłami i przemyśleniami. Nie zabrakło także komplementów!

Pięknie Pani wygląda!

Ma Pani super brzuch.

Idealna!

Brzuch jest idealny – pisali pod galerią zdjęć.

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak wyglądała w zaawansowanej ciąży. "To ja parę dni przed porodem"
Agnieszka Włodarczyk powróciła pamięcią do czasu ciąży, publikując na Instagramie zestawienie fotografii. Na archiwalnych kadrach aktorka prezentuje - będące już sporych rozmiarów - krągłości. "To ja parę dni przed porodem"...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Agnieszka Włodarczyk w bieliźnie. Aktorka opublikowała sensualne kadry i zadała internautom ważne pytanie! [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.