Agnieszka Włodarczyk w nowym związku! Aktorka pokazała zdjęcie z partnerem

Agnieszka Włodarczyk jest w związku? Wiele na to wskazuje! Na Instagram aktorki trafiła bowiem fotografia, na którym pozuje z przystojnym sportowcem, a opis do kadru może wiele zdradzić...

Agnieszka Włodarczyk w związku. Kim jest Robert Karaś?

View this post on Instagram

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Agnieszka Włodarczyk zagościła w polskim show-biznesie jeszcze jako nastolatka. Jej serialowe i filmowe role niejednokrotnie zachwycały publiczność, a fani gwiazdy chętnie sprawdzali, co słychać także w życiu prywatnym aktorki. Sama Włodarczyk, chociaż aktualnie nieco rzadziej pojawia się na ekranie, nie zapomina o internautach, z sukcesem prowadząc swój instagramowy profil. To właśnie tam niedawno trafił kadr świadczący o tym, że jej serce znów zabiło mocniej!

Na wspomnianym kadrze Agnieszce Włodarczyk towarzyszy Robert Karaś – sportowiec, który ma na swoim koncie wiele sukcesów triathlonie. Dwa lata temu zdobył nawet mistrzostwo w najbardziej wymagającej dziedzinie z tego obszaru – tzw. Iron Manie.

View this post on Instagram

@cupra_official

A post shared by Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras) on

View this post on Instagram

@runningcreatives

A post shared by Robert Karaś (@robert_karas_teamkaras) on

Mężczyzna jako pierwszy opublikował czarno-białe ujęcie, który następnie pojawiło się również w instagramowej galerii aktorki i zostało opatrzone wymowną emotikoną serca.

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z partnerem

Jak na takie zdjęcie u Agnieszki Włodarczyk zareagowali internauci? Pod postem wprost posypały się gratulacje i życzenia dla zakochanych:

Życie kołem się toczy pani Agnieszko, super kobieta musi mieć super faceta,

Piękna z Was para,

Super! Powodzenia!

To musi się udać – powodzenia!

Dotychczas Agnieszka Włodarczyk nie miała szczęścia w miłości; przez kilka lat była związana z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim, a w latach: 2012-2016 tworzyła związek z aktorem Mikołajem Krawczykiem.

View this post on Instagram

Miłego dnia

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Agnieszka Włodarczyk niczym Marilyn Monroe? Aktorka pochwaliła się zdjęciem sprzed lat!
Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu sprzed kilkunastu lat? Właśnie taki kadr niedawno trafił do sieci i wzbudził spore zainteresowanie wśród internautów! Niektórzy z nich dostrzegli nawet...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Agnieszka Włodarczyk w nowym związku! Aktorka pokazała zdjęcie z partnerem to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze