Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się swoją miłością. Zdjęcia mówią wszystko [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku dni jest w górach. Przy okazji publikacji kolejnych zdjęć dziennikarka pochwaliła się swoją miłością. Przyznała, że zakochała się "od pierwszej trasy".

Agnieszka Woźniak-Starak – profil na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskiej telewizji. Gospodyni programu „Dzień dobry TVN” ma imponujące grono fanów, albowiem tylko na Instagramie zgromadziła dotąd ponad 620 tysięcy obserwujących. Śledzący jej poczynania w mediach społecznościowych cenią dziennikarkę m. in. za jej wielkie serce. Woźniak-Starak kocha zwierzęta i aktywnie walczy o ich prawa.

Agnieszkę Woźniak-Starak kilka lat temu spotkała ogromna osobista tragedia. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno. Sprawą żyła cała Polska. Po śmierci ukochanego Woźniak-Starak na długo zniknęła z show-biznesu. Po czasie powoli zaczęła wracać do świata mediów. Dziś na jej twarzy coraz częściej pojawia się uśmiech.

Agnieszka Woźniak-Starak publikuje prywatne kadry

Prowadząca „Dzień dobry TVN”, korzystając z odrobiny wolnego czasu, postanowiła zmienić otoczenie. Na jej instagramowym profilu od kilku dni pojawiają się kolejne zdjęcia z wypadu w góry. Choć dziennikarka jest prawdziwą profesjonalistką i nie należy do grona gwiazd, które epatują w mediach społecznościowych swoją prywatnością, tym razem zdecydowała się nieco uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego życia osobistego i pokazać fanom, jak spędza czas poza pracą.

Agnieszka Woźniak-Starak chwali się swoją miłością

Agnieszka Woźniak-Starak, przy okazji publikacji kolejnych zachwycających kadrów z górskich stoków, postanowiła pochwalić się obserwatorom swoją pasją. Prezenterka okazuje się zwolenniczką aktywnego wypoczynku. 43-latka zdradziła, że odkryła w sobie miłość do wypraw skiturowych. Jak przyznaje, zakochała się „od pierwszej trasy”.

To była miłość od pierwszej trasy. Dziś nie wyobrażam sobie sezonu bez skiturów. Bez tłoku, bez kolejek, wolność i cisza… No chyba, że idziesz z kimś, kto ciągle gada, znam takie! I też lubię

– napisała na Instagramie.

Oceń ten artykuł 0 0