Aktor przebrany za Ralpha Kaminskiego! Autor "Kosmicznych energii" komentuje [WIDEO]

Kacper Kuszewski jest jednym z uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi”. Jednym z jego zadań było wykonanie przeboju Ralpha Kaminskiego „Kosmiczne energie”. Jak sobie poradził z tym zadaniem? Sami oceńcie. Wokalista zostawił pod nagraniem fragmentu występu wymowny komentarz.

Przebój Ralpha Kaminskiego w programie „Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi”

„Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi” to specjalna odsłona znanego widzom Polsatu formatu. 20. edycja programu ukazuje zmagania laureatów poprzednich sezonów. Do udziału w starciu zaproszono „najlepszych z najlepszych”. Artyści co tydzień wcielają się w inne gwiazdy ze świata muzyki. Każda metamorfoza budzi wiele emocji, a niektóre z występów przechodzą do historii programu. 

"Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Piotr Gąsowski we łzach po występie Skrzyneckiej
8 marca wyemitowano pierwszy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". W jubileuszowej, bo już dwudziestej edycji mierzą się ze sobą finaliści z ubiegłych lat. Otwarcie sezonu wygrała Katarzyna Skrzynecka, która powtórzyła swoją...

Uczestnikami 20. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo są:

  • Katarzyna Skrzynecka (zwyciężczyni 1. edycji),
  • Stefano Terrazzino (zwycięzca 3. edycji),
  • Aleksandra Szwed (zwyciężczyni 5. edycji),
  • Maria Tyszkiewicz (zwyciężczyni 6. edycji),
  • Kacper Kuszewski (zwycięzca 8. edycji),
  • Filip Lato (zwycięzca 9. edycji),
  • Mateusz Ziółko (zwycięzca 10. edycji),
  • Barbara Kurdej-Szatan (2. miejsce w 15. edycji).

Występy ocenia jury w składzie: Małgorzata Walewska, Robert Janowski i debiutujący w roli jurora Piotr Gąsowski, który wcześniej przez długie lata był prowadzącym. Zapowiedzią szóstego odcinka jest pokaz Kacpra Kuszewskiego, który na scenie wcielił się w Ralpha Kaminskiego. Jak brzmią „Kosmiczne energie” w jego wykonaniu?

Ralph Kaminski komentuje występ Kacpra Kuszewskiego: "Padłem"

Kacper Kuszewski przeszedł ogromną metamorfoznę. Jednak czy podołał zadaniu? Ralph Kaminski nie pozostawił jego występu bez komentarza. Pod nagraniem, które udostępniono na Instagramie napisał krótko:

Padłem

Pod wrażeniem była także Maria Tyszkiewicz:

Niesamowity! Na żywo, robiło to ogromne wrażenie

A Stefano Terrazzino przyznał rację:

Prawda!

A jak Wam się podoba taka interpretacja "Kosmicznych energii"? Poniżej publikujemy - dla porównania - oryginalną wersję.

„Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi” w piątek o godz. 20:05. w Polsacie. 

Poznajecie? Wygrał 3. odcinek. Ten występ przejdzie do historii "TTBZ"!
Za nami kolejny odcinek jubileuszowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Kto wygrał tym razem? Kto wyglądał i zaśpiewał najlepiej? Uczestnicy znów dali popis niesamowitych umiejętności, jednak jeden z występów wyróżnił...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Aktor przebrany za Ralpha Kaminskiego! Autor "Kosmicznych energii" komentuje [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.