Aleksander Sikora z noworodkiem. Tak zajmował się córeczką Małgosi Tomaszewskiej! [FOTO]

Małgosia Tomaszewska i Aleksander Sikora nie tylko nadal utrzymują ze sobą kontakt, ale również się przyjaźnią. W sieci podzielili się nagraniami ze spotkania. Była na nim również mała Laura. Wujek chętnie zajmował się dziewczynką.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora prowadzili razem „Pytanie na śniadanie”. Ten duet był uwielbiany przez widzów, a sami zainteresowani nie kryli, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i bardzo lubią ze sobą pracować. Były gospodarz śniadaniówki wyznał nawet, że łączy ich przyjaźń.

Dobrze dograliśmy się w pracy, dość często nazywając się „telewizyjnym małżeństwem”. W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie… nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem – zdradził w jednym z Q&A.

Kiedy Małgosia urodziła córeczkę, Olek zapewnił na Instagramie, że zrobi wszystko, aby być jak najlepszym wujkiem dla małej Laury.

Od rana trzymałem za Gosię kciuki, będąc w kontakcie z Tatą Laury. Jestem z nich dumny! Gosia jest najlepszą mamą, a ja jako jej przyjaciel deklaruję, że w roli wujka stanę na wysokości zadania. Zdrowia dla całej powiększonej rodziny – zapewnił w rozmowie z „Party”.

Aleksander Sikora w roli wujka

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora nadal mają świetne relacje. Potwierdzają to ich najnowsze publikacje na Instagramie. Widać na nich nagrania i zdjęcia ze spotkania. Nie mogło też na nim zabraknąć małej Laury, z czego wyraźnie ucieszył się wujek dziewczynkiNa migawkach, jakie znalazły się na Stories, widać między innymi, jak Olek „rozmawia” z córeczką Małgosi, a także dumnie prowadzi wózek.

Wujkowe sprawunki mode on [pol. tryb włączony - przyp. red] – napisał na jednym z nagrań.

Fot. Instagram/@malgorzata_tomaszewska

Aleksander Sikora opiekował się noworodkiem. Tak zajmował się córeczką Małgosi Tomaszewskiej! [FOTO]

Fot. Instagram/@oleksikora

Małgorzata Tomaszewska opublikowała nagranie z dziećmi. Wzruszający widok [FOTO]
Małgorzata Tomaszewska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym widać jej dzieci. Pokazała, jak jej syn troszczy się o siostrzyczkę. Zobaczcie, co robił Enzo!

Oceń ten artykuł 91 33

Ogólna ocena Aleksander Sikora z noworodkiem. Tak zajmował się córeczką Małgosi Tomaszewskiej! [FOTO] to: 73% / 100%, uzyskana z: 124 głosów.