Aleksandra Hamkało zaskoczyła stylizacją. Prześwitująca kreacja i brak stanika to dopiero początek! [ZDJĘCIA]

Aleksandra Hamkało wie, jak zwrócić na siebie uwagę fotoreporterów! Aktorka pojawiła się na premierze nowego filmu z jej udziałem w przeźroczystej kreacji, pod którą nie miała prawie nic...

Aleksandra Hamkało w odważnej kreacji

Aleksandra Hamkało była jedną z wielu gwiazd, które 4 stycznia pojawiły się na uroczystej premierze filmu pt.: „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. 33-letnia aktorka stanęła u boku innych twórców, by po pokazie chętnie odpowiadać na pytania dziennikarzy, a także pozować fotoreporterom. Gwiazda, która w filmie wcieliła się w rolę Agnieszki Wolańskiej: córki Barbary (Ewa Kasprzyk) i Mariana (Zdzisław Wardejn) Wolańskich, zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji z mocnymi prześwitami. Uwagę zwracały zarówno efektowne wykończenie sukni i odkryte plecy, jak i hafty mające za zadanie zasłanianie nagich piersi aktorki. Jak wyszło? Poniżej kilka zdjęć przedstawiających Aleksandrę Hamkało podczas wczorajszej premiery!


Fot.AKPA/Podlewski

Aleksandra Hamkało zaskoczyła stylizacją. Prześwitująca kreacja i brak stanika to dopiero początek! [ZDJĘCIA]
Fot. AKPA/Podlewski

Aleksandra Hamkało zaskoczyła stylizacją. Prześwitująca kreacja i brak stanika to dopiero początek! [ZDJĘCIA]
Fot.AKPA/Podlewski

Aleksandra Hamkało i kolejna część filmu: „Kogel Mogel”

To już kolejna część kultowej komedii z Aleksandrą Hamkało w roli Agnieszki. Po raz pierwszy aktorka znana również m.in. z serialu: „Na dobre i na złe” pojawiła się w 3. odsłonie zatytułowanej: „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Jako córka Wolańskich i młodsza siostra Piotrusia (Maciej Zakościelny) spotkała na swojej drodze Marcina Zawadę (Nikodem Rozbicki) – syna Kasi (Grażyna Błęcka-Kolska). Przewrotny los – kierowany ręką scenarzystów – połączył bohaterów, jednak ich droga do miłości nie należała do najłatwiejszych. A o czym jest 4 część „Kogla Mogla”? Jak głosi opis filmu, miłość Agnieszki i Marcina rozkwitnie, podobnie jak ich rodziców! Babcia Solska (Katarzyna Łaniewska) będzie tylko czekać na ślub ukochanego wnuka, ale nie wszystko będzie takie proste, jak mogłoby się wydawać… „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” pojawi się w kinach 7 stycznia.


https://www.rmfmaxxx.pl/news/Natasza-Urbanska-kusi-bez-opamietania-Pozuje-do-zdjec-z-nagim-biustem-FOTO,61093.html#crp_state=1

Oceń ten artykuł 10 4

Ogólna ocena Aleksandra Hamkało zaskoczyła stylizacją. Prześwitująca kreacja i brak stanika to dopiero początek! [ZDJĘCIA] to: 71% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.