"Alice in Borderland" wróci z kolejnym sezonem. Netflix potwierdza

Netflix poinformował, że serial "Alice in Borderland" doczeka się trzeciego sezonu. Kiedy kolejne odcinki produkcji trafią do biblioteki serwisu?

"Alice in Borderland" na Netflixie

"Alice in Borderland" to serialowa ekranizacja mangi o tym samym tytule. Pierwsze odcinki produkcji pojawiły się na Netflixie w grudniu 2020 roku, a dwa lata później premierę miał drugi sezon serialu.

Głównym bohaterem serii jest Arisu – nastolatek uzależniony od gier komputerowych, który kłóci się z rodziną i nie ma żadnego planu na życie. W pewnym momencie chłopak trafia wraz z dwójką przyjaciół do Tokio w równoległym świecie. Wszyscy, którzy się w nim znaleźli, zmuszeni są do rywalizowania w serii sadystycznych gier, aby przeżyć. Fabuła opiera się przede wszystkim na walce o życie głównych bohaterów. Arisu stara się też poznać tajemnicę tego przerażającego świata i tych, którzy stoją za jego stworzeniem.

"Alice in Borderland" często bywa porównywane do "Squid Game". Dlatego seria z pewnością przypadnie do gustu widzom, którzy z zainteresowaniem oglądali południowokoreańską produkcję.

"Alice in Borderland" dostanie trzeci sezon

W czwartek Netflix przekazał za pośrednictwem Instagrama wiadomość, która z pewnością ucieszy fanów serialu. Platforma streamingowa ogłosiła bowiem, że powstanie trzeci sezon "Alice in Borderland".

Gra się wkrótce rozpocznie. "Alice in Borderland" wraca z 3 sezonem

– ogłosił Netflix.

Obecnie nie są znane bliższe szczegóły dotyczące kontynuacji serii. Wiadomo jednak, że drugi sezon produkcji zakończył się punktem kulminacyjnym, otwierającym drogę do kolejnych odcinków. Netflix nie ujawnił jeszcze daty premiery nowych epizodów serialu.

Oceń ten artykuł 0 0