Alicja Janosz dziś. Tak pochwaliła się nowym muzycznym projektem! Jak dziś wygląda zwyciężczyni programu "Idol"?

Alicja Janosz zapowiedziała nowy klip! Zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu "Idol" wciąż aktywnie działa w branży muzycznej. Jak zmieniła się od swojego debiutu na scenie?

Alicja Janosz 20 lat po programie „Idol”

Alicja Janosz wygrała pierwszą polską edycję programu: „Idol” – finał odbył się w 2002 roku, co oznacza, że w tym roku minęło już dwadzieścia lat od tego wydarzenia! Ala Janosz pokonała m.in. Ewelinę Flintę i Szymona Wydrę, a następnie jej kariera nabrała rozpędu. Słuchacze, którzy pamiętają Janosz z tamtego okresu, z pewnością doskonale znają takie utwory, jak m.in.: „Zbudziłam się” czy „Przyjaciel dobra rzecz”.

Fot. AKPA/Prończyk

Alicja Janosz dziś. Tak pochwaliła się nowym muzycznym projektem! Jak dziś wygląda zwyciężczyni programu "Idol"?

Fot. AKPA/Prończyk

A czym Alicja Janosz zajmuje się obecnie? Wokalistka wciąż swoje zawodowe życie łączy z muzyką. Na Instagramie właśnie poinformowała o kolejnym przedsięwzięciu! Janosz zapowiedziała niedawno nowy singiel, który niebawem – wraz z teledyskiem – będzie dostępny dla publiczności. Piosenka nosi tytuł: „Tetris”.

(…) kręciliśmy obrazek do „Tetrisa”. To moje dziecko tekstowo-muzyczne, a także reżyserskie. Jeszcze nie raz będę dziękować wspaniałej ekipie (…)

– pisała początkiem września.

Alicja Janosz prywatnie – mąż, syn

Prywatnie Alicja Janosz to szczęśliwa żona i mama. W lipcu 2010 roku została żoną Bartosza Niebieleckiego – perkusisty zespołu HooDoo Band. Nieco ponad cztery lata później para powitała na świecie syna – Tymona.

8 lat temu zostałam mamą i jakkolwiek to brzmi, narodziłam się na nowo (Ta ósemka nieskończona nie jest chyba przypadkowa). Mój syn, to mój najwspanialszy nauczyciel. Dzięki jego pojawieniu się na świecie, nauczyłam się zatrzymywać i pytać siebie - co czuję i czego potrzebuję. Mimo tego, albo właśnie dzięki temu, że początki nie były łatwe, mogłam przeżyć poblokowane emocje, przyjrzeć się swoim schematom i „uaktualnić program”, biorąc pełną odpowiedzialność za swoje myśli, słowa i czyny. Stając wreszcie przy sobie i po swojej stronie, zaczęłam powolutku dawać sobie samej bezwarunkową i nieskończoną miłość - taką, jaką naturalnie czułam do Tymka (…)

– pisała w sieci w dniu urodzin Tymona.

Alicja Janosz aktywnie działa na Instagramie; jej profil śledzi aktualnie 14 tysięcy użytkowników sieci. Piosenkarka stworzyła w sieci miejsce, w którym dzieli się z innymi swoimi wrażeniami, pomysłami oraz przemyśleniami, za każdym razem zbierając mnóstwo odpowiedzi. Sprawdzacie czasem, co słychać u innych uczestników programu: „Idol”?

"Twoja twarz brzmi znajomo 17". Adam Zdrójkowski wygrał czwarty odcinek. Jako Elvis Presley powalił jurorów na kolana! [WIDEO]
Elvis Presley wiecznie żywy? Adam Zdrójkowski brawurowo wcielił się w muzyka, wygrywając czwarty odcinek programu: "Twoja twarz brzmi znajomo"! Jak sobie poradził na scenie? Zobaczcie wideo!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze