Allan Krupa zrzucił 15 kilogramów! Jego mama nie szczędziła pieniędzy na trenera personalnego! [FOTO]

Allan Krupa niedawno rozpoczął swoją karierę w branży muzycznej. Ale nie z tego powodu zrobiło się o nim ostatnio głośno w mediach. Syn znanej piosenkarki schudł ostatnio 15 kilogramów. Jak tego dokonał?

Allan Krupa - kim jest jedyny syn Edyty Górniak?

Niedawno, bo w marcu tego roku, obchodził swoje 18. urodzin. Allan Krupa od dziecka wiedział, jak to jest przebywać w świetle reflektorów. Nic dziwnego skoro jego mamą jest jedna z największych gwiazd muzyki w Polsce - Edyta GórniakPiosenkarka początkowo chroniła jego prywatność, jednak z czasem coraz chętniej opowiadała o swoim ukochanym dziecku. Sam Allan niedawno postanowił spróbować swoich sił w branży muzycznej. Zapragnął zostać raperem, a na swoim koncie ma już dwa single: "Lambada" oraz "Dżentelmen".  Dzięki temu Krupa szybko zyskał już małe grono swoich fanów! Swoje utwory publikuje pod pseudonimem "Enso".

Nie do poznania

Niedawno Allan znow zwrócił na siebie uwagę mediów, a to wszystko przez matamorfozę, którą przeszedł. Syn Edyty Górniak zmagał się z lekką nadwagą, dlatego jego mama zapewniła mu opiekę Leszka Klimasa - znanego trenera personalnego i dietetyka. Treningi pod okiem profesjonalisty przyniosły spektakularne efekty. 18-latek w trzy miesiące zrzucił az 15 kilogramów! "Fakt" szacuje, że za rozpisane treningi oraz dietę i catering trzeba było zapłacić ok. 10 tys. złotych. Niewątpliwie jednak taka metamorfoza była warta każdej ceny! Jak oceniacie tę przemianę?

Allan Krupa nie chce zdawać matury? "Będę kombinował". Edyta Górniak postawiła sprawę jasno!
Allan Krupa niedawno skończył 18 lat. W ostatnim wywiadzie zdradził, czy zamierza zdawać maturę. Wiadomo też, co na ten temat sądzi jego mama - Edyta Górniak.

Edyta Górniak przerwała milczenie. "Wszystkich okłamałam". Sensacyjne wyznanie wokalistki
Edyta Górniak udzieliła sensacyjnego wywiadu, w którym wyznała, że przed laty oszukała całą Polskę. W końcu postanowiła wyznać całą prawdę. Słowa wokalistki będą dla wielu ogromnym szokiem.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze