Alżbeta Lenska ma koronawirusa. Aktorka opublikowała w sieci długi wpis

Koronawirus nie odpuszcza. Znana aktorka Alżbeta Lenska poinformowała w sieci o zakażeniu COVID-19, publikując na swoim Instagramie długi wpis. Jak czuje się żona Rafała Cieszyńskiego?

Koronawirus. Alżbeta Lenska zakażona

Alżbeta Lenska jest zakażona koronawirusem. Aktorka, a prywatnie żona znanego m.in. z „Ojca Mateusza” Rafała Cieszyńskiego zamieściła na Instagramie wpis, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia.

Kochani, zniknęłam na parę̨ dni, ponieważ̇ stanęłam na froncie zmierzenia się̨ z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił...Nie mam na szczęście klasycznych objawów, z czego bardzo się̨ cieszę̨, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę̨ ogarniania rzeczywistości...

W swoich słowach Lenska przyznała także, że początki jej zmagań z chorobą były bardzo trudne, jednak teraz stara się myśleć optymistycznie:

Przyznam, że po chwilowym załamaniu, zaczęłam się̨ w końcu cieszyć Naszą rodzinną izolacjo/kwarantanną. Dlaczego? Bo mam ogromne szczęście, że tak łagodnie mnie COVID potraktował i jedynie zabrał na chwilę energię. Mam nadzieję, że tak zostanie, a za chwilę zacznę już wracać do Siebie z nowymi siłami. Tymczasem trzymam kciuki za Was i Wasze zdrowie - Pamiętajcie proszę, żeby dbać o Siebie.

Alżbeta Lenska i nowy wpis na Instagramie

Pod postem informującym, że Alżbeta Lenska ma koronawirusa, szybko pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od zatroskanych fanów aktorki:

Udowodniła Pani już, że jest silną kobietą, więc szybko Pani pokaże wirusowi, gdzie jego miejsce. Zdrowia dla całej rodziny,

Szybkiego powrotu do zdrowia,

Dużo zdrówka dla Pani i całej rodzinki,

Dużo zdrowia i sił dla całej rodziny, będzie dobrze.

Alżbeta Lenska to aktorka teatralna, telewizyjna oraz filmowa, która pojawiła się m.in. w takich produkcjach jak: „Pierwsza miłość” i „Ojciec Mateusz”. Prywatnie wraz z mężem tworzą szczęśliwy dom dla ich dzieci: Zofii i Antoniego. Dwa lata temu aktorka przeszła operację tętniaka mózgu.

Alżbeta Lenska o balansowaniu na granicy życia i śmierci. Co się zmieniło w jej życiu po operacji mózgu?
W zeszłym roku podczas przerwy w spektaklu Alżbecie Lenskiej pękł tętniak, kobieta przeszła bardzo poważną operację mózgu. Nie było pewności, czy przeżyje zabieg oraz jaki będzie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze