Alżbeta Lenska zrzuciła ubrania. Aktorka pokazała śmiały kadr. "Piękna" [FOTO]

Alżbeta Lenska pokazała odważne zdjęcie. Aktorka zapozowała na nim bez ubrań, a jej ciało przykrywa jedynie kapelusz. 41-latka zebrała mnóstwo komplementów. "Piękna" - piszą fani pod postem.

Alżbeta Lenska – kariera

Alżbeta Lenska to polska aktorka, która jest obecna w mediach od wielu lat. Największą rozpoznawalność przyniosły jej role w popularnych serialach, m.in. w "Ojcu Mateuszu" czy w "M jak miłość". Niewiele osób wie, że gwiazda w przeszłości wzięła udział w trzeciej edycji reality show TVN pt. "Agent". Lenska prywatnie jest żoną aktora, Rafała Cieszyńskiego. Para wychowuje dwoje dzieci: 11-letnią Zofię i 9-letniego Antoniego.

Alżbeta Lenska – konto na Instagramie

Aktorka aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Dotychczas jej wirtualną galerię zaobserwowało prawie 140 tys. osób. Alżbeta Lenska pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami i często dzieli się z nimi informacjami dotyczącymi życia prywatnego i zawodowego. W jej internetowej bibliotece zdjęć nie brakuje również odważniejszych kadrów. Niedawno gwiazda podzieliła się śmiałym ujęciem i błyskawicznie przyciągnęła uwagę użytkowników sieci.

Alżbeta Lenska bez ubrań

Alżbeta Lenska na nowej fotografii zapozowała bez ubrań. Jej ciało przykrywa jedynie kapelusz. 41-latka w podpisie do odważnego zdjęcia nawiązała do tegorocznych wakacji, które właśnie dobiegły końca.

OMG, dziś naprawdę ostatni dzień wakacji! Kiedy minęły te dwa miesiące? Mam nadzieję, że ten luz, spokój, radość i cieszenie się dniami choć trochę zostanie z nami po powrocie do szkoły i wiru pracy kiedy słońca i ciepłego powietrza zabraknie. Bądźmy dobrej myśli

napisała Lenska.

Internauci w ekspresowym tempie zareagowali na zdjęcie opublikowane przez aktorkę. Oczywiście, nie zabrakło komplementów!

Piękna

Śliczne zdjęcie - takie wakacyjne

Ale piękna fota

Wow, cudownie wyglądasz

Ślicznie

– komentują obserwatorzy.

Też będziecie tęsknić za wakacjami?

Wersow opala się w skąpym bikini. Gorący kadr trafił do sieci. "Syrenka" [FOTO]
Wersow doskonale wie, jak rozpalić zmysły fanów. Influencerka na nowym zdjęciu pozuje w skąpym stroju kąpielowym. Posypały się komplementy: "Hot" - napisał jej narzeczony pod kadrem.

Oceń ten artykuł 4 3

Ogólna ocena Alżbeta Lenska zrzuciła ubrania. Aktorka pokazała śmiały kadr. "Piękna" [FOTO] to: 57% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.
Komentarze