Aneta Glam z "Żon Miami" odgryza się internautce. Zasugerowała jej, że jest w związku dla pieniędzy

Jedna z internautek uderzyła w Anetę Glam. Zasugerowała jej, że "żona Miami" związała się z milionerem tylko dla pieniędzy. Celebrytka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

fot. East News
fot. East News

Aneta Glam jest w związku z milionerem

Aneta Glam uwielbia chwalić się swoim luksusowym życiem w mediach społecznościowych. Celebrytka była bohaterką programu "Żony Miami", który przybliżał widzom bardzo kosztowną rzeczywistość, na którą nie wszyscy mogą sobie pozwolić – apartamenty, wielkie ogrody, jachty, prestiżowe restauracje, uroki Florydy... Aneta Glam może z tego wszystkiego korzystać przede wszystkim dzięki majątkowi swojego ukochanego, George'a. Z multimilionerem pozostaje w niesformalizowanym związku, otwarcie jednak mówi o tym, że nie planuje ani ślubu, ani dzieci.

Celebrytka słynie z promowania ekologicznego stylu życiu – jest zdeklarowaną weganką i szerzy informacje na temat zdrowej diety pozbawionej produktów odzwierzęcych.

"Byłabyś z tym panem, gdyby nie jego kasa?"

Aneta Glam spędziła Wielkanoc iście luksusowo. Kadrami oczywiście pochwaliła się na Instagramie. Wśród wielu zdjęć dołączonych do posta możemy zobaczyć to, na którym celebrytka pozuje ze swoim ukochanym, multimilionerem George'm. Znalazł się tam komentarz internautki, która uderzyła w kobietę:

Ciekawa jestem, czy byłabyś w związku z tym Panem, gdyby nie jego kasa? Bardziej wizualnie pasuje do Twojej mamy.

Aneta Glam postanowiła odpowiedzieć osobiście:

Nie mogą niektórzy ścierpieć mojego szczęścia, bo wiedzą, że ich to nigdy nie spotka. Jestem żywym dowodem na to, że w życiu można mieć wszystko. Więc co się z tym wiąże, dowodem na ich nieudolność.

Aneta Glam zalała się łzami. Jej ukochane zwierzę zginęło tragicznie
Aneta Glam ma za sobą bardzo trudny czas. Jeden z jej ukochanych kotów zaginął, a przez ostatnie dni celebrytka robiła wszystko, aby go odnaleźć. Niestety próby nie przyniosły skutków. Teraz kobieta opublikowała na Instagramie nagranie, w którym...

Oceń ten artykuł 0 0