Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie wybrali razem imienia dla córki. "Po prostu wpisał"

W ostatnim czasie uczestniczka programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta Żuchowska - podzieliła się poruszającą historią. Okazało się, że wraz z mężem - Robertem - powitali na świecie córkę, która jest wcześniakiem. Teraz mama Hani zdradziła kulisy wyboru imienia dla pociechy.

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”. Czy Aneta i Robert są razem?

Aneta i Robert Żuchowscy to para doskonale znana widzom programu: „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Uczestnicy 6. edycji show stanowią przykład na to, że miłość można spotkać w różnych okolicznościach – nawet w TV. Co więcej, Aneta i Robert poznali się dosłownie na chwilę przed zawarciem związku małżeńskiego! Ślub bohaterów odbył się pod czujnym okiem kamer, a następnie odbiorcy mogli zobaczyć odcinki show, w których nowożeńcy rozpoczynali wspólne życie. Wszystko w ramach eksperymentu, który – w tym przypadku – zakończył się powodzeniem. Żuchowscy nie tylko postanowili kontynuować znajomość po zakończeniu nagrań, ale też stworzyli prawdziwą rodzinę.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Robert Żuchowski (@zabastrz)

Robert i Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 6” - dziecko

Robert i Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 6” zostali rodzicami w lutym 2022 roku. Wówczas Żuchowska urodziła syna, który otrzymał imię: Mieszko.

A co słychać u Żuchowskich dziś? Niedawno Instagram zasilił zaskakujący post, w którym Aneta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poinformowała o ciąży, a także o tym, że urodziła drugie dziecko: wcześniaka.

Chcieliśmy Wam coś powiedzieć. Opowiedzieć. W związku z wieloma komentarzami o mojej ciąży. O ciąży w której chciałabym bardzo być, która dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu powinna się zakończyć. Ale stało się inaczej. Zakończyła się ona niestety dużo, dużo wcześniej. Zanim zaczął zaokrąglać się brzuszek, zanim zaczęliśmy jakiekolwiek przygotowania, zanim poinformowaliśmy o naszym kolejnym szczęściu cały świat. Zanim zrobiliśmy cokolwiek (…). Pod koniec 24. tygodnia ciąży, 11 czerwca 2023 roku, po około dobie skurczów, stety/niestety, urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni temu, jak mnie poinformowano, miał być poronieniem. Tak zostaliśmy rodzicami ekstremalnego wcześniaka – siedmiuset gramowej, malutkiej, przepięknej, walecznej Hani. Hani Żuchowskiej – wyznała.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Żuchowska (@anet.zuchowska)

Teraz rodzice dziewczynki wyjawili, dlaczego wybrali właśnie takie imię dla swojej drugiej pociechy.

Dzieci Anety i Roberta Żuchowskich ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 6”

Aneta Żuchowska zamieściła na jednej z instagramowych relacji fotografię przedstawiającą karteczkę z imieniem dziewczynki. Dodała do niej krótki komentarz:

To zdjęcie zrobiłam... na pamiątkę po tym, jak Robert wpisał na inkubatorze imię 'Hania'. Po prostu wpisał. Sam. Nie mieliśmy pomysłu na imię dla dziewczynki. Nigdy. Po porodzie się to nie zmieniło. A to "córka" troszkę źle wyglądało. I tak oto mamy Hanię. 33 cm i 700 g najpiękniejszego szczęścia.

Fot. InstaStory @anet.zuchowska

Kilka słów „od siebie” dodał również Robert Żuchowski. W najnowszym wpisie zawarł m.in. podziękowanie wszystkim tym, którzy przesyłali jego rodzinie wsparcie.

Takie malutkie… a zarazem nasze wielkie szczęście. Ostatni czas nie był dla nas łatwy i łaskawy. Był to czas ważnych decyzji, silnych emocji oraz życia w ciągłej niepewności przed kolejnym dniem… Przetrwaliśmy to wszystko razem! Całą naszą czwórką i teraz musi być już tylko lepiej! „Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi”. Jednocześnie chciałbym serdecznie podziękować wszystkim bliskim za ogrom wsparcia, jaki otrzymaliśmy oraz wszystkim Wam tutaj, za to, że jesteście, za to, że wspieracie, za to, że dzielicie się swoimi doświadczeniami i własnymi przeżyciami. Dzięki temu wiemy, że nie jesteśmy sami. Dziękuję, dziękujemy! – napisał.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Robert Żuchowski (@zabastrz)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Żuchowska (@anet.zuchowska)

Tak Anita i Adrian ze "Ślubu..." powitali najmłodszego członka rodziny. Uczestniczka show pokazała zdjęcia ze szpitala
Adrian i Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem już kilka lat i wspólnie wychowują dwójkę dzieci. Na Instagramie właśnie pojawiły się migawki powstałe tuż po narodzinach młodszej pociechy! Do fotografii...

Oceń ten artykuł 0 0