Angelina Jolie z córką bawi się na koncercie Maneskin. Internauci są zachwyceni [WIDEO]

Maneskin to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Po zwycięstwie na zeszłorocznej Eurowizji nieustannie dają koncerty. Ostatnio zagrali w Rzymie. Wśród fanów pod sceną znalazła się też Angelina Jolie z córką. Zobacz jak się bawiły!

Matka i córka

Angelina Jolie, zdobywczyni Oscara, trzech Złotych Globów i wielu innych nagród, jest prywatnie bardzo rodzinną osobą.  Aktorka ma aż 6 dzieci, z czego trójka została adoptowana. Jej pierwszym biologicznym dzieckiem jest Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, która przyszła na świat w maju 2006 roku. Jolie zdecydowała się sprzedać prawa do pierwszych zdjęć dziewczynki agencji Getty Images. Pieniądze zarobione w ten sposób Jolie oraz ojciec Shiloh - Brad Pitt, przekazali na cele charytatywne. Obecnie Shiloh ma 15 lat i coraz bardziej przypomina matkę. Angelina zresztą uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi i łączy życie zawodowe z prywatnym. Po rozwodzie z Pittem w 2019 roku domagała się wyłącznego prawa do opieki nad wszystkimi pociechami, z możliwością sądownie ustalonych spotkań z ojcem.

Angelina i Shiloh szalały na koncerie

Obecnie aktorka przebywa we Włoszech w związku z kolejnym zawodowym projektem. Pomimo zapracowania nie zapomina o swojej rodzinie. Niejednokrotnie w wywiadach podkreślała, że uwielbia spędzać czas z dziećmi, a ich szczęście jest dla niej najważniejsze. Ostatnio postanowiła poświęcić swojej córce jeszcze wiecej czasu. Zabrała więc Shiloh na koncert Maneskin, który odbył się w w rzymskim Circo Massimo dla 70 tysięcy osób. Maneskin to zespół, który w zeszłym roku wygrał konkurs Eurowizji i od tamtej pory podbija serca fanów na całym świecie. Jak się okazuje Jolie oraz jej córka również są wielbicielkami ich muzyki. Obie panie postawiły na czerń i na początku bawiły się dość nieśmiało. Później jednak dały się ponieść emocjom. Angelina zaczęła śpiewać i skakać, a jej nagrania szybko znalazły się w Internecie. Widać, że bawiła się z Shiloh doskonale i czerpała radość z każdej chwili! Nie sądzicie, że obie są urocze?

Angelina Jolie oskarżona przez Brada Pitta. Aktor składa pozew przeciwko byłej żonie
Angelina Jolie została pozwana przez swojego byłego męża, Brada Pitta, za bezprawną sprzedaż udziałów we francuskiej winnicy. Para kupiła ją wspólnie w 2008 roku. Pitt twierdzi, że...

Shiloh Jolie-Pitt zmieniła wizerunek. Córka Angeliny i Brada już tak nie wygląda. Przeszła metamorfozę
15-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przeszła w ostatnim czasie sporą metamorfozę. Choć dotychczas preferowała zdecydowanie męski styl, dziś jest nieco inaczej. Jak wygląda dziś Shiloh Jolie-Pitt?

Oceń ten artykuł 0 0