hity na MAXXa
hity na MAXXa

Ania Derbiszewska wyjaśnia internuatom, dlaczego jej syn nosi różowe ubrania: "To cały sekret"

Ania Derbiszewska niedawno została mamą. Dzisiaj udostępniła na Stories zdjęcia z dzieckiem, które wzbudziły spore zainteresowanie wśród fanów. Internautki pytały rolniczkę, dlaczego jej syn nosi różowe ubrania. Derbiszewska szybko odpowiedziała.

fot. Instagram/aniaderbiszewska
fot. Instagram/aniaderbiszewska

Ania Derbiszewska niedawno urodziła syna

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski, uczestnicy 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", niedawno zostali rodzicami. W połowie maja Anna urodziła syna, któremu nadano imię Dariusz. Para była największym zaskoczeniem ostatniej edycji programu. Początkowo 36-latka była sceptycznie nastawiona do Jakuba. Chociaż odrzuciła dwóch pozostałych kandydatów, jej stosunek do Jakuba wydawał się bardzo obojętny. Jednak podczas finału programu okazało się, że niepewna na początku relacja przerodziła się w prawdziwe uczucie. Kilka miesięcy później para zaręczyła się, a w świątecznym odcinku "Rolnika" wyjawili, że spodziewają się dziecka.

Ania Derbiszewska tłumaczy, dlaczego ubiera synka w różowe kolory

Ania Derbiszewska opublikowała dziś na Stories kadr z drzemki swojego synka. Na filmiku widać, jak chłopiec śpi w bujaku otulony różowym becikiem. Rolniczka chwilę później dodała kolejną relację, na której powiedziała, że dostała bardzo dużo wiadomości z pytaniem, dlaczego dziecko ubrane jest w różowy kolor. Rolniczka tak skomentowała sprawę:

Dzień dobry! Moi drodzy dostaję od was mnóstwo zapytań, dlaczego ja synka ubieram w kolor różowy. „Dlaczego różowy becik?” Otóż słuchajcie, sprawa jest banalnie prosta. Ponieważ Dareczek oprócz nowych rzeczy, które my mu kupujemy lub które dostaje od znajomych czy rodziny, dostaje także dużo rzeczy po swoich kuzynach, kuzynkach, którzy już wyrośli z tych ubranek, z tych różnych rekwizytów. No ja nie widzę w tym nic złego. To cały sekret tego koloru różowego. A wy co uważacie? To jest coś takiego, co nie przystoi? Nie wypada nawet po domu ubierać chłopca na różowo czy tam nie wiem – pastelowo?

Waldemar z "Rolnika" zdradził, jakie imię chce wybrać dla córki
Waldemar Gilas brał udział w ostatniej edycji "Rolnik szuka şony". W programie męşczyzna poznał Dorotę, z którą zdecydował się stworzyć związek. W maju para poinformowała o tym, şe spodziewa się dziecka. Ostatnio Waldemar...

Oceń ten artykuł 0 0