Ania Lewandowska kręci biodrami na balkonie. Jej taniec rozgrzał internautów [WIDEO]

Ania Lewandowska zrobiła międzynarodową karierę. Świetnie idzie jej nie tylko w sporcie, ale i biznesie. Często bryluje na salonach i pojawia się w najpopularniejszych czasopismach. Na Instagramie pokazała wideo ze swoim zmysłowym tańcem. Żona Roberta kusi na balkonie.

Ania Lewandowska zmysłowo tańczy na balkonie

Ania Lewandowska lubi kontakt z fanami. Na swoim instagramowym profilu często udostępnia prywatne zdjęcia i filmiki. Chętnie dzieli się ważnymi dla niej i jej rodziny momentami. Jej działalność w social mediach obserwuje aż pięć milionów osób!

Żona Roberta Lewandowskiego pokazała film, na którym zmysłowo tańczy w rytm wielkiego hitu Rosalii "Despecha". Tanecznym parkietem stał się rozgrzany słońcem hiszpański taras. Ruchy sportsmenki to prawdziwa petarda! Ania Lewandowska wie, jak zakręcić biodrami i potrząsnąć innymi częściami ciała, by wywołać aplauz u fanów. W komentarzach posypały się gratulacje i zachwyty internautów z Polski, Hiszpanii i innych zakątków świata.

W komentarzach roi się od zachwytów

Pierwsza Dama piłki nożnej.
Lewandowski teraz twoja kolej na zdobycie gola i zadedykowanie go żonie!
Uwielbiam to, że Anna, odkąd przybyła do Barcelony z Lewym, bardzo związała się z klubem.
Mam nadzieję, że pan Lewandowskizdobędzie hattricka za tę rolkę.
Ale ruchy!
To potańczone!Ktoś tutaj szybko załapał hiszpańskie rytmy....Jak zawsze uśmiechnięta I radosna Ania....takie nasze rozświetlające słoneczko.- czytamy w komentarzach.


Uwagę fanów przykuł nie tylko sam taniec, ale i koszulka Ani Lewandowskiej. Kobieta ma na sobie T-shirt w klubowych, barcelońskich barwach. Podwinięte ubranie eksponuje wysportowany brzuch Polki. Można by się spodziewać, że z tyłu będzie widniało nazwisko jej męża lub innego piłkarza Barcy. Tymczasem jest tam napis „Rosalia” na cześć topowej hiszpańskiej wokalistki.

Anna Lewandowska kokietuje w bieliźnie. Pokazała gorące nagranie. "Ideał kobiety" [WIDEO]
Anna Lewandowska zamieniła sportowy strój na gorącą stylizację, a fanom opadły szczęki. 34-letnia gwiazda stanęła przed kamerą w seksownej bieliźnie i sprawiła, że...

Oceń ten artykuł 1 7

Ogólna ocena Ania Lewandowska kręci biodrami na balkonie. Jej taniec rozgrzał internautów [WIDEO] to: 12% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.