Ania Starmach świętuje urodziny. Ten tort to dzieło sztuki. "TAKIEGO tortu nigdy nie dostałam" [FOTO]

Ania Starmach obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji dostała przepiękny tort. Przyznała, że jest pod ogromnym wrażeniem tego, jak wygląda ciasto!

fot.AKPA/Podlewski
fot.AKPA/Podlewski

Ania Starmach – urodziny

Ania Starmach jest doskonale znana osobom, które interesują się gastronomią i cukiernictwem. Przez lata widzowie mogli oglądać ją w programach „MasterChef” i „MasterChef Junior”, gdzie dała się poznać jako niezwykle sympatyczna i ciepła osoba. Niespodziewanie w marcu ogłosiła, że żegna się z formatem. Taką decyzję podjęła w związku z realizacją ogromnego marzenia. Ania Starmach chce otworzyć własną restaurację w Krakowie.

Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment. Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację – tłumaczyła wówczas.

Anna Starmach zapewniła jednak, że wciąż będzie utrzymywała kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem social mediów i od czasu do czasu będzie można oglądać ją w telewizji. Tych obietnic dotrzymała – aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i gościnnie pojawia się w „Dzień dobry TVN”.

Ania Starmach – tort urodzinowy

Ania Starmach obchodzi urodziny 15 maja. Była jurorka „MasterChefa” kończy dziś 37 lat. Dzisiaj również została zaproszona do „Dzień dobry TVN”, gdzie z okazji swojego święta przygotowywała ulubione dania i wypieki. Czekała też na nią niespodzianka. Znana z miłości do słodkości solenizantka otrzymała od produkcji okazały, owocowy tort. Nie kryła też, że jest pod ogromnym wrażeniem i tak pięknego urodzinowego ciasta jeszcze nigdy nie dostała.

Wiele w życiu jadłam i widziałam ale TAKIEGO tortu nigdy nie dostałam! Dziękuję całej redakcji @dziendobrytvn @ewa_drzyzga @k.skorzynski! Jestem wzruszona! NAJLEPSZA niespodzianka!! Tort przygotował MISTRZ ŁUKASZ – napisała w opisie do zdjęć.

Przesuń w prawo, by zobaczyć więcej zdjęć.

Ani Starmach składamy najserdeczniejsze życzenia!

Ania Starmach znika z "MasterChefa". Opublikowała oświadczenie
Ania Starmach opublikowała na Instagramie ważne oświadczenie. Jurorka "MasterChefa" nie pojawi się w najnowszej edycji kulinarnego show. Wyjaśniła powód swojej decyzji.

Oceń ten artykuł 0 0