Ania z "Rolnika" opublikowała zdjęcie z noworodkiem. "Mały Darek ma już tydzień"

Anna Derbiszewska, znana z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", tydzień temu urodziła syna. Razem z narzeczonym, Jakubem Manikowskim, powitali chłopca o imieniu Dariusz. Rolniczka niedawno opublikowała urocze zdjęcie z noworodkiem.

Anna Derbiszewska urodziła syna

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski, znani z 10. edycji programu "Rolnik szuka żony", zostali rodzicami. W połowie maja uczestniczka show urodziła syna, któremu nadano imię Dariusz. Co ciekawe, radosną wiadomość ogłosiła produkcja programu "RszŻ", publikując zdjęcie chłopca na oficjalnych profilach. W miniony weekend 36-latka wróciła do domu z nowo narodzonym synkiem. Szczęśliwa mama poinformowała o tym w specjalnej relacji na Instagramie, w której zdradziła, jak jej narzeczony powitał ich w domu. Nie obyło się bez prezentów, balonów i kwiatów.

Ania z "Rolnika" pokazała synka

Ostatnio na instagramowym profilu rolniczki pojawiło się zdjęcie szczęśliwej mamy z synkiem. W ten sposób Derbiszewska uczciła tydzień od narodzin chłopca. Do posta dodała opis:


Mały Darek Jakub Manikowski dziś ma już tydzień. Powiem Wam, że trochę tęsknię za tym brzuszkiem i tymi kopniakami, nasza ciąża to był fantastyczny czas, jedyny w swoim rodzaju. Teraz przed nami kolejne piękne rozdziały, każdego dnia nasza trójka uczy się siebie nawzajem, każdy dzień przynosi nowe doświadczenia i emocje.


Pod zdjęciem pojawiło się wiele miłych komentarzy od internautów:


Przepiękny widok szczęśliwej mamusi
Śliczna mama i cudowny bobas. A piesek jaki szczęśliwy
Teraz najpiękniejsze chwile łap jak najwięcej

Marta Paszkin z "Rolnika..." opublikowała zdjęcia z byłym partnerem. "Czy można mieć dobre relacje z Eks?"
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny to małżeństwo powstałe dzięki programowi: "Rolnik szuka żony". Para doczekała się dwójki dzieci! Z wcześniejszego związku uczestniczka show ma córkę, która właśnie przystąpiła do pierwszej komunii. Paszkin...

Oceń ten artykuł 0 1