Anna Bardowska z " Rolnik szuka żony" pokazała dzieci na nowym wideo. "Sto lat dla maluchów"

Ania Bardowska z 2. edycji programu: "Rolnik szuka żony" zaktualizowała konto na Instagramie, dodając nowe wideo. Głównymi bohaterami wspomnianego nagrania były dzieci Bardowskich. W komentarzach posypały się życzenia!

Anna i Grzegorz Bardowscy razem po programie „Rolnik szuka żony”

Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki programu: „Rolnik szuka żony”? Obecnie widzowie śledzą już 10. sezon, a epizody premierowo trafiają do TVP 1 w niedziele o godz. 21:15. Powtórki z kolei są dostępne online – na platformie vod.tvp.pl. Uczestnicy randkowego show prowadzonego przez Martę Manowską dbają o to, by jubileuszowa edycja była wyjątkowa pod różnymi względami. Kogo wybrali rolnicy i rolniczki? Wszystko jest już jasne, a więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Wybory w nowym odcinku "Rolnik szuka żony". Waldemar doprowadził kandydatki do łez!
Nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony" upłynął pod znakiem wyborów i... zaskoczeń! Uczestnicy podjęli decyzje dotyczące ich przyszłości. Poniżej streszczenie 9. epizodu, który pojawił się w TV w niedzielę 19 listopada.

Podczas gdy jedni zastanawiają się, jakie są dalsze losy bohaterów „RszŻ”, inni sprawdzają, które pary przetrwały. Duetem cieszącym się sporym zainteresowaniem jest małżeństwo Bardowskich. Anna i Grzegorz poznali się i pokochali przed kamerami, a dokładniej: w 2. sezonie. Obecnie są kilka lat po ślubie i razem tworzą ciepły i rodzinny dom dla dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. W ostatnim czasie wszyscy mieli nie lada powód do świętowania! Pociechy państwa Bardowskich obchodzą bowiem urodziny w listopadzie i z tej okazji rodzice wyprawili im wspólne przyjęcie. Filmik podsumowujący uroczystość trafił na Instagram, a dokładniej: na profil Ani.

Dzieci Ani i Grzegorza Bardowskich z „Rolnik szuka żony 2” dziś

Ania Bardowska z programu: „Rolnik szuka żony” doskonale odnalazła się w świecie mediów społecznościowych. Vlogi na YouTube, wpisy na Instagramie – właśnie tymi „drogami” żona Grzegorza dociera do internautów, dzieląc się z nimi informacjami na temat swojej codzienności. Niedawno kobieta poinformowała, że musiała zamknąć współprowadzony przez nią internetowy sklep. Na relacjach zachęcała także do zakupu książeczki jej autorstwa: „Skarby wsi”.

W miniony weekend Grzegorz i Anna Bardowscy przyszykowali Jasiowi oraz Liwii przyjęcie urodzinowe. Były dwa torty, mnóstwo prezentów i goście! Wszystko zarejestrowała kamera, a wspomnieniowy film zasilił instagramowe konto uczestniczki 2. edycji hitu TVP.

Anna Bardowska z „Rolnik szuka żony” na Instagramie – najnowsze zdjęcia i filmy

Instagram Ani Bardowskiej śledzi spora grupa internautów – to ponad 300 tysięcy osób! Nie dziwi też liczba komentarzy pod najnowszym postem rolniczki. Dominowały miłe słowa oraz życzenia skierowane w stronę całej rodziny:

Bo rodzina to jest siła, bez nich jesteś nikim, z nimi możesz wszystko. Super filmik.

Liwia w sukience czerwonej jak księżniczka. Najlepszego dla dzieciaczków, a dla rodziców cierpliwości.

Tyle miłości i radości bije z tego nagrania, aż miło się patrzy.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń dla synka i córeczki, niech Liwcia i Jaś rosną zdrowo.

I to jest właśnie miłość.

Rodzina to siła. Pięknie się was ogląda. Sto lat jeszcze raz dla maluchów. Niech zawsze będą otoczeni taką miłością.

Oglądaliście odcinki programu: „Rolnik szuka żony” z udziałem Ani i Grzegorza?

Produkcja "Rolnika..." reaguje na medialne doniesienia o ciąży jednej z uczestniczek. Dosadny komentarz obiegł sieć
Produkcja programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zainterweniować w sprawie doniesień dotyczących jednej z uczestniczek show. W mediach społecznościowych pojawiło się specjalne oświadczenie skierowane do widzów.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Bardowska z " Rolnik szuka żony" pokazała dzieci na nowym wideo. "Sto lat dla maluchów" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.