Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wprost pisze o zdradzie. Stanowcza reakcja uczestniczki show

Anna Bardowska z programu: "Rolnik szuka żony" zorganizowała na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Wśród zagadnień pojawił się m.in. temat zdrady. Uczestniczka show stanowczo zareagowała.

„Rolnik szuka żony”. Ania i Grzegorz po programie

Anna Bardowska zgłosiła się do 2. edycji programu: „Rolnik szuka żony”, a ten ruch okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Przedszkolanka wysłała list będący odpowiedzią na zgłoszenie Grzegorza Bardowskiego, który po show został jej mężem! Zakochani powiedzieli sobie „tak” w 2016 roku, a obecnie tworzą ciepły i szczęśliwy dom dla dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii.

Udział w „RszŻ” przyniósł Ani i Grześkowi nie tylko miłość, ale też rozpoznawalność. Vlogi na YouTube oraz posty na Instagramie – właśnie tak Bardowscy zdradzają w sieci, jak wygląda ich życie po programie. Każdy ruch jest chętnie komentowany, a i sami bohaterowie „Rolnika…” często wchodzą w interakcję z internautami. W ostatnim czasie Anna Bardowska zorganizowała specjalną sesję „pytań i odpowiedzi”, podczas której reagowała na rozmaite zapytania. Niektóre wpisy były bardzo osobiste.

Anna Bardowska z „Rolnik szuka żony” odpowiada na Instagramie

Bardowska ma konto na Instagramie, które aktualnie obserwuje blisko 300 tysięcy internautów. Nie dziwi więc liczba zapytań skierowanych do rolniczki w ramach „Q&A”. Żona Grzegorza ochoczo odpowiadała na wpisy, poruszając różnorodne tematy. Wprost przyznała m.in., że nie wybaczyłaby zdrady.

Fot. InstaStory @ania.bardowska

Pojawiło się również odniesienie do niedawnej aktywności uczestniczki programu: „Rolnik szuka żony”. Kilka dni temu mama Jasia i Liwii ogłosiła, że w ich rodzinie pojawi się nowy członek – mowa o piesku. Pewien użytkownik sieci zastanawiał się, kiedy domownik zajmie swoje miejsce.

W połowie października – brzmiała odpowiedź.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wprost pisze o zdradzie. Stanowcza reakcja uczestniczki show

Fot. InstaStory @ania.bardowska

Nie mogło zabraknąć także odniesień do samego „Rolnika…”. Ktoś z Internetu wprost zapytał Anię, czy Grzegorz ma jeszcze wysłany przez nią list.

Myślę, że na strychu jest jeszcze karton z wszystkimi listami, jakie Grzesiek otrzymał. Niczego nie wyrzuciłam - odpowiedziała.

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wprost pisze o zdradzie. Stanowcza reakcja uczestniczki show Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" wprost pisze o zdradzie. Stanowcza reakcja uczestniczki show

Fot. InstaStory @ania.bardowska

„Rolnik szuka żony 10”. Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki?

Anna i Grzegorz Bardowscy odnaleźli szczęście, biorąc udział w 2. odsłonie „RszŻ”. Czy uczestnicy 10. sezonu będą mieli tyle samo szczęścia? Odpowiedź na to pytanie przyniosą nowe odcinki show! Można je oglądać w każdą niedzielę o godz. 21:20 w TVP 1. Powtórki są dostępne online – na vod.tvp.pl.

Prawda na temat jednego z uczestników "RszŻ" wyszła na jaw. W tle: rolniczki z innych edycji!
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Rolnik szuka żony"? Takiego obrotu spraw widzowie z pewnością się nie spodziewali! Jeden z kandydatów Anny już wcześniej próbował swoich sił w show, odpowiadając na "wizytówki"...

Oceń ten artykuł 0 2