Anna Lewandowska na prywatnym nagraniu z mężem. Tak świętują urodziny Roberta! [WIDEO]

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie specjalne wideo, na którym znalazł się również jej mąż. Robert Lewandowski otrzymał od ukochanej tort - wszystko dlatego, że piłkarz świętuje urodziny! Jak małżonkowie celebrowali ten wyjątkowy czas?

Robert Lewandowski obchodzi urodziny

Ile lat ma Robert Lewandowski? 21 sierpnia odpowiedź na to pytanie została uaktualniona – polski piłkarz świętuje bowiem 35. urodziny! „Lewy” przyszedł na świat 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie, ale obecnie przebywa w malowniczej Hiszpanii. To właśnie tam kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, jego żona – Anna Lewandowska – oraz córki: Klara i Laura – przeprowadzili się po zmianach w życiu zawodowym sportowca. W lipcu 2022 dotychczasowy klub Roberta – Bayern Monachium – i FC Barcelona ogłosiły transfer, który szerokim echem odbił się w mediach na całym świecie! Obecnie Lewandowski, jako środkowy napastnik Barcelony, zdobywa kolejne gole na boiskach.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9)

Sukcesy sportowe Roberta Lewandowskiego sprawiły, że cieszy się on ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. To z kolei znajduje odbicie m.in. w mediach społecznościowych – profile piłkarza i jego żony śledzą miliony internautów! Anna Lewandowska chętnie „zdradza”, jak wygląda – także prywatne – życie pary. W dniu urodzin ukochanego trenerka złożyła mu życzenia także w sieci, przy okazji pokazując, jak wspólnie świętowali. Na jej profilu pojawił się uroczy film!

Anna Lewandowska z mężem na Instagramie

Nagranie przedstawia moment składania urodzinowych życzeń przez Anię. Lewandowska, trzymając w rękach tort, dumnie kroczy w stronę Roberta. Wyraźnie zadowolony piłkarz dziękuje jej pocałunkiem, a następnie próbuje zdmuchnąć palące się świeczki. 

Urodziny Roberta Lewandowskiego nie mogły przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy pod wspomnianym wideo wypełnia się kolejnymi życzeniami z różnych stron świata. Wśród odpowiedzi nie brakuje także polskiego akcentu – swoje słowa pozostawili m.in.: Zofia Zborowska, Małgorzata Socha i Monika Olejnik. A co pisali też inni internauci?

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, 100 lat, spełnienia marzeń i dużo osiągnieć sportowych oraz pucharów.

Samych słonecznych dni i dużo zdrówka.

Radości, pasji, miłości i zdrowia.

Spełnienia najskrytszych marzeń i aby każdy Twój dzień był wyjątkowy– tak brzmią urodzinowe życzenia.

A wy, co dorzucicie do tej listy?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by

 

Oceń ten artykuł 0 0