Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała ciało w bikini [FOTO]

Anna Lewandowska postanowiła nie wystawiać się na wcześniejszy atak zimy i sprawić sobie urlop w słonecznym miejscu. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, które wzbudziło zainteresowanie fanów. Trenerka zapozowała w bikini!

Anna Lewandowska w bikini

Anna Lewandowska jest trenerką, która regularnie uprawia sport. Nic więc dziwnego, że jej ciało jest w doskonałej formie, co idealnie widać na zamieszczanych przez nią zdjęciach i nagraniach. Bizneswoman dzieli się nimi przede wszystkim na Instagramie, na którym może poszczycić się pokaźnym gronem obserwujących – jest ich 4,7 miliona! Pod nowym zdjęciem Lewandowskiej, na którym zdecydowała się pokazać swoje wysportowane ciało, również zebrało się mnóstwo fanów, którzy natychmiast zasypali idolkę komplementami:

Ależ figura
Figura petarda
Ciało piękne
Forma top

Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska towarzyszyła Robertowi w Katarze, który w tym roku odbywa się mundial. Po przegranym meczu z Francją, polska drużyna musiała niestety pożegnać się z mistrzostwami. Teraz rodzina Lewandowskich śledzi dalszy przebieg rozgrywek i spędza czas ze sobą, korzystając z uroków miejsca. Anna postanowiła wesprzeć piłkarską drużynę i podziękować kibicom za ich oddanie. Zamieściła w mediach społecznościowych taki wpis:

Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy.

Anna Lewandowska pokazała z bliska twarze córek! Od razu widać podobieństwo [FOTO]
Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci wyjątkowym zestawieniem kadrów. Trenerka sfotografowała buzie swoich córek i porównała je ze zdjęciem swojej twarzy. Podobieństwo widać już na pierwszy rzut oka.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Anna Lewandowska na wakacjach. Pokazała ciało w bikini [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.