Anna Lewandowska na zdjęciu z młodszą córką. Uderzające podobieństwo [FOTO]

Anna Lewandowska podzieliła się w mediach społecznościowych unikatowym kadrem. Zdjęcie dowodzi, jak bardzo młodsza córka jest do niej podobna.

Anna Lewandowska ma dwie córki

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najbardziej wpływowych par w rodzimym show-biznesie. Trenerka i piłkarz zbudowali wspólnie prawdziwe biznesowe imperium. Oboje często podkreślają jednak, że najważniejsza jest dla nich rodzina. Małżonkowie wychowują wspólnie dwie córki – starsza Klara przyszła na świat w maju 2017 roku, młodsza Laura urodziła się trzy lata później, w 2020 roku.

Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą

Choć Anna i Robert długo nie pokazywali córek, ostatnio się to zmieniło. W zeszłym miesiącu Klara zaliczyła swój medialny debiut i wyprowadziła Roberta na boisko przed meczem reprezentacji Polski z Estonią. „Lewy” opowiadał potem, że to zdecydowanie on mocniej denerwował się całą sytuacją.

Klara też na pewno się stresowała, bo przeżywa takie rzeczy, ale była to wyjątkowa chwila. Myślę, że bardziej dla mnie, ale dla Klary jak najbardziej. Rodzina zawsze wspiera, wie, czuje, co się dzieje i jest ze mną na co dzień, więc dla niej to było wielkie przeżycie, a dla mnie coś fantastycznego

– powiedział dla „Łączy nas piłka”.

Kapitan reprezentacji Polski wspominał również wówczas o młodszej pociesze. Przyznał, że Laura będzie pewnie „zazdrosna” o siostrę i być może również wkrótce zechce stanąć z nim na murawie.

Młodsza będzie na pewno zazdrosna. Jest bardziej odważna zdecydowanie, więc myślę, że niedługo. Mam nadzieję przynajmniej. Oby tak było

– stwierdził.

Tymczasem Anna Lewandowska podzieliła się nowym zdjęciem Laury w mediach społecznościowych. Nie pokazała całej jej buzi, uchwyciła za to z bliska szczegół, który – nie sposób nie zauważyć – je łączy. Patrząc na fotografię, na której twarze Ani i Laurki są obok siebie, można dostrzec, że ich oczy są właściwie identyczne. Dotąd nie było to oczywiste, bo zwykle na zdjęciach „Lewa” przesłania je u córek okularami.

fot. Instagram/@annalewandowska

Oceń ten artykuł 0 0