hity na MAXXa
hity na MAXXa

Anna Lewandowska oficjalnie ogłasza nowinę. Dotąd trzymała to w tajemnicy. Fani gratulują!

Wielka radość u Anny Lewandowskiej. Trenerka po miesiącach trzymania wszystkiego w największym sekrecie w końcu mogła podzielić się z fanami ekscytującą nowiną. To już oficjalne!

fot. Kurnikowski/AKPA
fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Lewandowska dotąd to ukrywała

Podczas gdy Robert Lewandowski jest z reprezentacją Polski w Niemczech, gdzie rozgrywane jest piłkarskie Euro 2024, Anna Lewandowska pozostaje w Hiszpanii. Trenerka nie rezygnuje ze wspierania polskiej drużyny, ale ma też ostatnio sporo obowiązków. Przez długie tygodnie trzymała wszystko w tajemnicy, aż w końcu parę dni temu nie wytrzymała i musiała uchylić rąbka tajemnicy:

Nie mogę zdradzić jeszcze wszystkiego, ale nie mogłam się oprzeć, by nie podzielić się z wami odrobiną informacji! Dzisiaj jesteśmy na sesji zdjęciowej do mojego wielkiego projektu. Jestem z całym swoim zespołem z Hiszpanii. Nie mogę się doczekać, aż zaczniemy – trzymajcie za mnie kciuki!

 „Lewa” w końcu podzieliła się nowiną

Teraz wszystko stało się jasne. Po miesiącach sekretnych przygotowań Anna Lewandowska mogła w końcu oficjalnie napisać, nad czym pracowała od tak dawna. Zapowiadając wcześniej, że będzie to wielki projekt, nie kłamała. Trenerka ogłosiła bowiem, że uruchamia w Barcelonie własne „multi-butikowe studio”.

Kochani! Wspólnie z Edan Studios od kilkunastu miesięcy pracowaliśmy nad czymś wyjątkowym, a dziś w końcu mogę się tym z wami oficjalnie podzielić! Edan Studios to moje nowe multi-butikowe studio, w którym łączę wszystkie swoje pasje: fitness, pilates, taniec i zdrowy styl życia. To nie będzie tylko przestrzeń treningowa. Będzie to drugi dom dla miłośników aktywności fizycznej

– zapowiedziała mama małych Klary i Laury.

Na pierwsze zajęcia w studiu „Lewej” trzeba będzie jeszcze nieco poczekać, bo otworzy się ono dopiero we wrześniu. Fani tymczasem już teraz przesyłają trenerce gratulacje i życzą powodzenia z nowym biznesem.

Oceń ten artykuł 0 1