Anna Lewandowska opublikowała czarno-białą fotografię. Tak wspominała babcię

Anna Lewandowska w ostatnim czasie podzieliła się z internautami osobistym kadrem. Czarno-biały kadr przedstawiał jej babcię, która zmarła dwa lata temu.

Anna Lewandowska o babci

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najpopularniejszych par nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Piłkarz aktualnie występujący w klubie FC Barcelona oraz jego żona cieszą się sporym zainteresowaniem mediów. Zawsze mogą liczyć także na wiernych kibiców oraz fanów, których nie brakuje. Widać to m.in. po aktywności internautów obserwujących ich profile w mediach społecznościowych – mowa o milionach użytkowników Instagrama. Robert i Ania Lewandowscy niezwykle dbają o kontakt z nimi, aktualizując swoje konta. Za pośrednictwem mediów społecznościowych dzielą się m.in. zarówno tymi dobrymi, jak i gorszymi chwilami. W miniony weekend mama Klary i Laury opublikowała na jednej z relacji czarno-biały kadr. Archiwalna fotografia przedstawia babcię Anny. Pani Jolanta zmarła dwa lata temu. Jej wnuczka postanowiła oddać jej hołd, wracając myślami do wspólnie przeżytych chwil.

Anna Lewandowska poruszająco o zmarłej babci

Do wspomnianego ujęcia Anna Lewandowska dodała krótki dopisek informujący o tym, że mijają dwa lata od odejścia jej ukochanej babci.

Fot. Instagram @annalewandowska.

(…) Każdy, kto poznał moją Babcię, ten wie, jak wspaniałą była osobą. Babciu, jeszcze pójdziemy kiedyś razem do opery… tej Anielskiej. Kocham Cię i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Wiem, że całą siłę, którą mam teraz, dostaję od Ciebie (…) – pisała niedługo po śmierci bliskiej osoby.

Anna Lewandowska na Instagramie

O tym, że rodzina jest najważniejsza dla trenerki, sama Lewandowska podkreślała wielokrotnie. Wspólnie z mężem dbają o bliskich, jednocześnie chroniąc ich prywatność. Stąd też rodzice Klary i Laury, publikując zdjęcia, nie pokazują twarzy córek w całej okazałości. Każdy kadr otrzymuje wiele pozytywnych komentarzy świadczących o tym, że Ania i Robert Lewandowscy zawsze mogą liczyć na wsparcie fanów.

Radość w rodzinie Lewandowskiego. O wszystkim wspomniał publicznie. Lawina komentarzy pod najnowszym postem
Robert Lewandowski opublikował na Instagramie post, w którym nie krył swojej radości oraz dumy. Piłkarz w taki sposób celebrował bowiem urodziny siostry - Mileny. W komentarzach rozwiązał się worek z życzeniami dla solenizantki.

Oceń ten artykuł 0 0