Anna Lewandowska pokazała twarz młodszej córki! Rozczulający widok [FOTO]

Anna Lewandowska podzieliła się w sieci wyjątkowym kadrem. W samym centrum fotografii znajduje się twarz jej młodszej córki. Laura rośnie jak na drożdżach! Do którego z rodziców jest bardziej podobna?

Anna Lewandowska – Instagram

Anna Lewandowska należy do grona cieszących się największą popularnością na Instagramie polskich gwiazd. Dotąd zgromadziła tam już przeszło 4,8 mln obserwujących. 34-letnia żona Roberta Lewandowskiego jest nie tylko trenerką, ale i prawdziwą influencerką oraz bizneswoman. „Lewej”, która wychowuje wraz z mężem dwie córki, z powodzeniem udaje się łączyć życie zawodowe z rodzinnym. W wywiadach niejednokrotnie podkreślała, że bliscy to najcenniejsze, co ma.

Anna Lewandowska – dzieci

Anna i Robert Lewandowscy są razem od kilkunastu lat, w tym dziewięć jako małżeństwo. Trenerka i kapitan reprezentacji Polski wychowują wspólnie dwie córki. Klara – ich pierworodna – przyszła na świat w maju 2017 roku, a zatem ma już 5 lat. Jej młodsza siostra Laura ma 2 latka. Urodziła się w maju 2020 roku. Lewandowscy od zawsze pilnie strzegą prywatności swoich pociech. Początkowo w ogóle nie pokazywali ich twarzy, jednak ostatnio coraz chętniej robią wyjątki. Ania właśnie pochwaliła się wyjątkową fotografią.

Jak wygląda Laura Lewandowska?

Najpopularniejsza trenerka w Polsce chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych swoje życie w Hiszpanii, do której przeprowadziła się wraz z rodziną po tym, jak Robert Lewandowski dołączył do FC Barcelony. Często pokazuje w sieci fotografie i nagrania z rodzinnych spacerów po plaży. Podczas jednej z takich przechadzek zrobiła sobie zdjęcie ze swoją młodszą córką i po raz kolejny odeszła od zasady o niepokazywaniu twarzy pociech. Na udostępnionym przez „Lewą” kadrze buzia 2-letniej Laury znajduje się w samym centrum. Zobaczcie sami!

fot. Instagram/@annalewandowska

Oceń ten artykuł 0 0