Anna Lewandowska potwierdziła powiększenie rodziny! Zdradziła imię chłopca [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska potwierdziła radosne wieści, o których mówiło się w mediach już jakiś czas temu. Trenerka oficjalnie ogłosiła powiększenie rodziny, publikując na Instagramie piękne zdjęcie.

Anna i Robert Lewandowscy wychowują dwie córki

Anna i Robert Lewandowscy to już od przeszło dekady jedna z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Trenerka i piłkarz grający obecnie w FC Barcelonie pobrali się 22 czerwca 2013 roku w podwarszawski Serocku. Owocami ich związku są dwie córki: urodzona 4 maja 2017 roku Klara oraz Laura, która przyszła na świat 6 maja 2020 roku. Dziewczynki kończyły ostatnio kolejno 7 i 4 lata.

Lewandowska potwierdza kolejne dziecko w rodzinie

Tuż przed urodzinami córek Lewandowskich, pod koniec kwietnia w mediach pojawiły się wieści, jakoby ich rodzina znów się powiększyła. Portale plotkarskie donosiły wówczas, że Piotr Stachurski, młodszy o dwa lata brat Ani, doczekał się dziecka.

Teraz sama Lewandowska potwierdziła radosne wieści w swoich mediach społecznościowych. Trenerka opublikowała na swoim obserwowanym przez ponad 5,6 mln osób profilu na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w ramionach synka swojego brata.

Znowu zostałam ciocią najcudowniejszego maluszka o imieniu Artur

– ogłosiła z ekscytacją „Lewa”.

Według informacji podanych wcześniej przez Marię Stachurską, mamę Anny i Piotra, chłopiec przyszedł na świat 28 kwietnia 2024 roku. Stachurski, podobnie jak jego znana siostra, ma obecnie dwójkę dzieci. W 2021 roku powitał na świecie córkę Łucję.

Oceń ten artykuł 38 197

Ogólna ocena Anna Lewandowska potwierdziła powiększenie rodziny! Zdradziła imię chłopca [ZDJĘCIE] to: 16% / 100%, uzyskana z: 235 głosów.