Anna Lewandowska przedstawia "trzecią Calineczkę"! Trenerka dzieli się swoim szczęściem [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska spędza weekend w rodzinnym gronie. Trenerka najpierw pochwaliła się zdjęciem swoich córek, a potem opublikowała unikatowy kadr, który podpisała:... "moja trzecia Calineczka".

Anna Lewandowska – córki

Anna Lewandowska od kilkunastu lat tworzy udany związek z Robertem Lewandowskim, zawodnikiem FC Barcelony i kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski. Trenerka i piłkarz wychowują wspólnie dwie córki: 5-letnią Klarę i 2-letnią Laurę. Oboje chętnie chwalą się swoimi pociechami w mediach społecznościowych, ale mają jedną żelazną zasadę: nigdy nie pokazują w całości ich twarzy.

„Moja trzecia Calineczka”

Podczas gdy Robert Lewandowski szykuje się na mecz Walia-Polska, który odbędzie się w niedzielę wieczorem na Cardiff City Stadium, Anna Lewandowska spędza czas ze swoimi pociechami. Od początku weekendu trenerka chwali się w sieci kolejnymi rodzinnymi kadrami. Na swoim instagramowym profilu pokazała m. in. zdjęcie ze wspólnego spaceru z Klarą i Laurą. Niedługo później opublikowała kolejną fotografię, do której zapozowała ze „swoją trzecią Calineczką”.

fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Kim jest towarzysząca „Lewej” dziewczynka? Tego trenerka nie napisała wprost. Można jednak podejrzewać, że to córeczka Mileny Lewandowskiej, siostry Roberta. Dodajmy, że Ania kilka miesięcy temu wrzuciła do sieci fotografię, którą podpisała w identyczny sposób. Wówczas „trzecią Calineczką” nazywała swoją chrześnicę Łucję, której tatą jest Piotr Stachurski, brat trenerki.

Anna Lewandowska przedstawia "trzecią Calineczkę"! Trenerka dzieli się swoim szczęściem [ZDJĘCIE]

fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska o trzecim dziecku

Anna Lewandowska spełnia się w roli mamy i doskonale czuje się w towarzystwie nie tylko swoich dzieci. Fani często dopytują, czy chciałaby doczekać się kolejnej pociechy. 34-latka nie ma problemu z odpowiadaniem na podobne pytania. Niedługo po narodzinach Laury wyznała wprost, że w przyszłości planuje jeszcze powiększyć rodzinę. Kilka miesięcy temu jej odpowiedź była już jednak nieco bardziej wymijająca.

Szczerze… Zastanawiam się, co odpowiedzieć, haha. A tak serio… Dziewczynki zapewniają nam atrakcji za cztery

– pisała w lipcu na Instagramie.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Anna Lewandowska przedstawia "trzecią Calineczkę"! Trenerka dzieli się swoim szczęściem [ZDJĘCIE] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.
Komentarze